ВАНРЕДНО ШКОЛОВАЊЕ – AПРИЛСКИ ИСПИТНИ РОК ШКОЛСКА 2023/24.ГОД.

  • ПРИЈАВА ИСПИТА  22 И 23. 02.2024. ГОД. ОД  09.00 ДО 13.00 ЧАСОВА КОД РЕФЕРЕНТА ЗА УЧЕНИЧКА ПИТАЊА
  • КОНСУЛТАЦИЈЕ  ОД 04.03. ДО 15.03.2024. ГОД.
  • ИСПИТНИ РОК ОД  ОД 25.03. ДО 29.03.2024. ГОД.

НАПОМЕНА: Априлски рок се одржава у марту из организационих разлога.

Светосавска прослава 2024.год.

Школска Слава Свети Сава прослављена је освештањем славског колача у цркви и свечаним програмом у просторијама Грађевинске школе 27.јануара 2024.год . у организацији наставнице Анђелије Јездић и ученика наше школе.

ВАНРЕДНО ШКОЛОВАЊЕ

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У ЈАНУАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ 2023/2024.ГОД.

(од 22.01. до 02.02.2024.год.) ТРОГОДИШЊЕ  И  ЧЕТВОРОГОДИШЊЕ  ШКОЛОВАЊЕ

Р.б.ИСПИТВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТАИСПИТНА КОМИСИЈА 
дандатумчасУчионицаПредседник  Члан испитивач, (наставник који држи консултације)члан
 1Српски језик и књижевност (I,II,III,IV разред)Уторак  30.01.10.309Горан УчурВесна ЦрнобрњаАнђелија Јездић 
 2Енглески језик (I,II,III,IV разред)Понедељак29.01.14.008Петар НешићЈелена БешићДанка Нешовић 
 3Физика  (I, II, III  разред)Среда31.01.11.309Бранкица СимићДанијела ГрбићЈелена Давинић 
 4ХемијаПонедељак29.01.11.309Горан УчурЉиљана ДеспотовићБиће накнадно одрећен 
 5Музичка уметностСреда31.01.13.009Наташа ЈанковићАндрија ВојводићРаде Зејак 
 6Ликовна култураСреда31.01.13.309Биљана ВујинНаташа ЈанковићБиће накнадно одрећен 
 7ИсторијаСреда31.01.14.009Биљана ВујинПетар НешићБиће накнадно одрећен 
 8ГеографијаСреда31.01.14.009Петар НешићБиљана ВујинБиће накнадно одрећен 
 9ФилозофијаПонедељак29.01.13.409Милија ЈокићАна ЈовановићБудимир Рондовић 
 10СоциологијаПонедељак29.01.13.409Милија ЈокићБудимир РондовићAна Јовановић 
 11Грађанско васпитањеПонедељак29.01.13.409Милија ЈокићБудимир РондовићAна Јовановић 
 12Верска наставаПонедељак29.01.13.409Aна ЈовановићМилија ЈокићБудимир Рондовић 
 13Основе грађевинарстваУторак 30.01.13.408Милош ПетровићСунчица КушићНевена Бошковић 
 14Нацртна геометријаСреда31.01.14.308Александра МладеновићМаја Главаш-ТрбићОливера Карановић 
 15Нацртна геометрија и техничко цртањеУторак 30.01.13.408Милош ПетровићСунчица КушићНевена Бошковић 
 16СтатикаСреда31.01.14.008Александра МладеновићОливера КарановићМаја Главаш-Трбић 
 17Статика и отпорност материјалаСреда31.01.14.008Александра МладеновићОливера КарановићМаја Главаш-Трбић 
 18Грађевински материјалиПонедељак29.01.13.008Горица ЛазаревићНаташа ПрокићБлаженка Ђумић 
 19Грађевинске  конструкције   (I, II, III  разред)Уторак 30.01.14.308Сунчица КушићМилош ПетровићНевена Бошковић 
 20Организација грађења (III и IV разред)Среда31.01.14.008Оливера КарановићАлександра МладеновићМаја Главаш-Трбић 
 21Грађевинска механизацијаУторак 30.01.13.408Сунчица КушићМилош ПетровићНевена Бошковић 
 22Читање пројекатаУторак 30.01.14.308Сунчица КушићНевена БошковићМилош Петровић 
 23БетонПонедељак29.01.13.008Наташа ПрокићГорица ЛазаревићБлаженка Ђумић 
 24Испитивање бетонаПонедељак29.01.13.008Наташа ПрокићГорица ЛазаревићБлаженка Ђумић 
 25Испитивање грађевинских материјалаПонедељак29.01.13.008Наташа ПрокићБлаженка ЂумићГорица Лазаревић 
 26Геомеханичка испитивањаУторак 30.01.13.408Сунчица КушићНевена БошковићМилош Петровић 
 27Асфалтне мешавинеПонедељак29.01.13.008Горица ЛазаревићНаташа ПрокићБлаженка Ђумић 
 28Технологија занимања (за руковаоце грађ. механизацијом)Уторак 30.01.13.409Петар РакасМирјана Шојић-РадићМилош Јанковић 
 29Практична настава  (за руковаоце грађ. механизацијом)Петак02.02.13.409Петар РакасМилош ЈанковићНебојша Црномарковић 
 30Практична настава  (за електроинсталаатере)Уторак 30.01.14.154Мирјана Шојић-РадићСретен ЛукићЗорка Јовичевић 
 31Технологија рада са практичном наставом за извођаче инст. и завр. грађ. радоваСреда31.01.13.408Оливера КарановићАлександра МладеновићБојана Сандић 
 32Технологија рада са практичном наставом за декоратере зидних површина  Среда31.01.13.405Бојана СандићОливера КарановићГоран Мијаиловић 
 33Технологија рада са практичном наставом за армираче-бетонирце   (теорија)Понедељак29.01.14.308Горица ЛазаревићБлаженка ЂумићМилош Јанковић 
 34Технологија рада са практичном наставом За монтере суве градње (теорија)Понедељак29.01.14.008Наташа ПрокићГорица ЛазаревићПетар Ракас 
35 Завршни испит (за монтере суве градње)Четвртак01.02.13.405Горан МијаиловићПетар РакасЕхтерни члан 
 36Завршни испит (за декоратере зидних површина)Четвртак01.02.13.405Петар РакасГоран МијаиловићЕхтерни члан 
 37Матурски испит-Српски језик и књижевностЧетвртак01.02.12.008Горан УчурВесна ЦрнобрњаЈелена Шелић 
 38Матурски испит-Организација грађењаЧетвртак01.02.13.4012Горица ЛазаревићАлександра МладеновићБлаженка Ђумић 
 39Матурски испит/практични рад/- за извођаче инст. и завршних грађ. радоваПетак02.02.13.408Милош ЈанковићБојана СандићБранкица Симић 

НАПОМЕНА: Испити се одржавају у објекту практичне наставе. Ученици су у обавези да на испиту имају документ са фотографијом.         

ВАНРЕДНО ШКОЛОВАЊЕ

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У JАНУАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ 2023/2024. ГОД.

(од 22.12.2023. до 02.02.2024.год.) СПЕЦИЈАЛИСТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ /МАЈСТОРИ  И ПОСЛОВОЂЕ/

Р.Б.ИСПИТВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА ИСПИТАИСПИТНА КОМИСИЈА 
дандатумчасУчионицаПредседник  Члан испитивач, (наставник који држи консултације)члан
 1Примењена математикаУторак 30.01.13.4012Милојка Максић КозомараКатарина БожиновићЈелена Савовић 
 2Технологија грађењаУторак 30.01.14.308Сунчица КушићМилош ПетровићНевена Бошковић 
 3Грађевински материјалиПонедељак29.01.13.008Горица ЛазаревићНаташа ПрокићБлаженка Ђумић 
 4Читање пројеката и детаљаУторак 30.01.14.308Милош ПетровићНевена БошковићСунчица Кушић 
 5Разводна постројењаУторак 30.01.14.154Мирјана Шојић-РадићЗорка ЈовичевићСретен Лукић 
Електромоторни погон са управљањемУторак 30.01.14.154Мирјана Шојић-РадићЗорка ЈовичевићСретен Лукић 
 7Електричне инсталације и осветљењаУторак 30.01.14.154Мирјана Шојић-РадићЗорка ЈовичевићСретен Лукић 
 8Енергетски надземни водови и кабловиУторак 30.01.14.154Мирјана Шојић-РадићЗорка ЈовичевићСретен Лукић 
 9Електричне машинеУторак 30.01.14.154Мирјана Шојић-РадићЗорка ЈовичевићСретен Лукић 
 10Пракса (за електроенергетичара за електричне инсталације)Уторак 30.01.14.154Мирјана Шојић-РадићСретен ЛукићЗорка Јовичевић 
 11Специјалистички испит (пословођа за грађевинску механизацију)Четвртак01.02.13.409Родољуб ЈовановићМилош ЈанковићНебојша Црномарковић 
 12Специјалистички испит (пословођа за нискоградњу и хидроградњу)Петак02.02.12.008Бранкица СимићОливера КарановићБојана Сандић 
 13Специјалистички испит (за електроенергетичара за електричне инсталације)Петак02.02.13.404Мирјана Шојић-РадићСретен ЛукићЗорка Јовичевић 
 14Специјалистички испит (мајстор за кућне инсталације водовода и канализације)Четвртак01.02.13.409Родољуб ЈовановићНебојша ЦрномарковићМилош Јанковић 

НАПОМЕНА: Испити се одржавају у објекту практичне наставе. Ученици су у обавези да на испиту имају документ са фотографијом.                                                                                                

ВАНРЕДНО ШКОЛОВАЊЕ

РАСПОРЕД КОНСУЛТАЦИЈА ЗА JАНУАРСКИ ИСПИТНИ РОК ШК. 2023/2024. ГОД. (од 18.12. до 29.12.2023.год.) /ТРОГОДИШЊЕ И ЧЕТВОРОГОДИШЊЕ ШКОЛОВАЊЕ/

Р.Б.НАЗИВ ПРЕДМЕТАДАНЧАСУЧИОН.ОБЈЕКАТНАСТАВНИК
 1Српски језик и књижевност (I,II,III,IV разред)Понедељак42Теоријска наставаВесна Црнобрња
 2Енглески језик (I,II,III,IV разред)Четвртак358Теоријска наставаЈелена Бешић
 3Математика (I,II,III,IV разред)Понедељак723Теоријска наставаКатарина Божиновић
 4Физика  (I, II, III  разред)Среда58Теоријска НаставаДанијела Грбић
 5ХемијаПонедељак538Теоријска НаставаЉиљана Деспотовић
 6Музичка уметностСреда4Клуб за родитељеТеоријска наставаАндрија Војводић
 7Ликовна култураСреда755Теоријска НаставаНаташа Јанковић
 8ИсторијаПетак457Теоријска наставаПетар Нешић
 9ГеографијаПонедељак1Клуб за родитељеТеоријска наставаБиљана Вујин
 10ФилозофијаСреда429Теоријска НаставаАна Јовановић
 11СоциологијаПонедељак455Теоријска наставаБудимир Рондовић
 12Грађанско васпитањеПонедељак455Теоријска наставаБудимир Рондовић
 13Верска наставаПонедељак252Теоријска наставаМилија Јокић
 14Основе грађевинарстваЧетвртак340Теоријска наставаСунчица Кушић
 15Нацртна геометријаУторак441Теоријска наставаМаја Главаш-Трбић
 16Нацртна геометрија и техничко цртањеЧетвртак340Теоријска наставаСунчица Кушић
 17СтатикаЧетвртак54Теоријска наставаОливера Карановић
 18Статика и отпорност материјалаЧетвртак54Теоријска наставаОливера Карановић
 19Грађевински материјалиПонедељак73Теоријска наставаНаташа Прокић
 20Грађевинске  конструкције   (I, II, III  разред)Уторак639Теоријска наставаМилош Петровић
 21Организација грађења (III и IV разред)Петак33Теоријска наставаАлександра Младеновић
 22Грађевинска механизацијаУторак639Теоријска наставаМилош Петровић
 23Читање пројекатаПонедељак454Теоријска наставаНевена Бошковић
 24БетонПонедељак359Теоријска наставаГорица Лазаревић
 25Испитивање бетонаПонедељак359Теоријска наставаГорица Лазаревић
 26Испитивање грађевинских материјалаЧетвртак338Теоријска наставаБлаженка Ђумић
 27Геомеханичка испитивањаПонедељак454Теоријска наставаНевена Бошковић
 28Асфалтне мешавинеПонедељак73Теоријска наставаНаташа Прокић
 29Технологија занимања (за руковаоце грађ. механизацијом)Петак338Теоријска наставаМирјана Шојић-Радић
 30Практична настава  (за руковаоце грађ. механизацијом)Четвртак79Практич. наставаМилош Јанковић
 31Практична настава  (за електроинсталаатере)Среда13.304Практич. наставаСретен Лукић
 32Технологија рада са практичном наставом за извођаче инст. и завр. грађ. радова (теорија)Петак33Теоријска наставаАлександра Младеновић
 33Технологија рада са практичном наставом за извођаче инст. и завршних грађ. радова (пракса)Четвртак48Практич. наставаБојана Сандић
 34Технологија рада са практичном наставом за декоратере зидних површина   (теорија)Четвртак54Теоријска наставаОливера Карановић
 35Технологија рада са практичном наставом за декоратере зидних површина   (пракса)Петак  45Практич. наставаГоран Мијаиловић
 36Технологија рада са практичном наставом за армираче-бетонирце   (теорија)Четвртак438Теоријска наставаБлаженка Ђумић
 37Технологија рада са практичном наставом за армираче-бетонирце   (пракса)Четвртак79Практич. наставаМилош Јанковић
 38Технологија рада са практичном наставом За монтере суве градње (теорија)Понедељак359Теоријска наставаГорица Лазаревић
 39Технологија рада са практичном наставом За монтере суве градње (пракса)Петак430Практич. наставаПетар Ракас
 40Завршни испит (за монтере суве градње)Петак430Практич. наставаПетар Ракас
 41Завршни испит (за декоратере зидних површина)Петак  45Практич. наставаГоран Мијаиловић
 42Матурски испит-Српски језик и књижевностПонедељак42Теоријска наставаВесна Црнобрња
 43Матурски испит-Организација грађењаПетак33Теоријска наставаАлександра Младеновић
 44Матурски испит-БетонПонедељак359Теоријска наставаГорица Лазаревић
 45Матурски испит-Енглески језикЧетвртак358Теоријска наставаЈелена Бешић
 46Матурски испит/практични рад/- за извођаче инст. и завршних грађ. радоваЧетвртак48Практич. наставаБојана Сандић

Напомена:

  • прва смена је од 18.12. до 22.12.2023. године                                                                                                           
  • друга  смена је од 25.12. до 29.12.2023.године                                                                                           
  • у прилогу је распоред звона                  

Распоред звона

Пре подне

ЧасВреме трајањаОдмор
1.07:30 – 08.155 мин
2.08.20 – 09.0515 мин
3.09.20 – 10.055 мин
4.10.10 – 10.5515 мин
5.11.10 – 11.555 мин
6.12.00 – 12.455 мин
7.12.50 – 13.30 

После подне

ЧасВреме трајањаОдмор
1.14.00 – 14.455 мин
2.14.50 – 15.3515 мин
3.15.50 – 16.355 мин
4.16.40 – 17.2515 мин
5.17.40 – 18.255 мин
6.18.30 –19.155 мин
7.19.20 – 20.05 

ВАНРЕДНО ШКОЛОВАЊЕ

РАСПОРЕД КОНСУЛТАЦИЈА ЗА ЈАНУАРСКИ ИСПИТНИ РОК ШК. 2023/2024.ГОД. (од 18.12. до 29.12.2023.год.) СПЕЦИЈАЛИСТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ /МАЈСТОРИ  И ПОСЛОВОЂЕ/

Р.Б.НАЗИВ ПРЕДМЕТАДАНЧАСУЧИОН.ОБЈЕКАТНАСТАВНИК
 1Примењена математикаПонедељак723Теоријска наставаКатарина Божиновић
 2Технологија грађењаУторак639Теоријска наставаМилош Петровић
 3Грађевински материјалиПонедељак73Теоријска наставаНаташа Прокић
 4Читање пројеката и детаљаПонедељак454Практична наставаНевена Бошковић
 5Разводна постројењаПетак453Теоријска наставаЗорка Јовичевић
 6Електромоторни погон са управљањемПетак453Теоријска наставаЗорка Јовичевић
 7Електричне инсталације и осветљењаПетак453Теоријска наставаЗорка Јовичевић
 8Енергетски надземни водови и кабловиПетак453Теоријска наставаЗорка Јовичевић
 9Електричне машинеПетак453Теоријска наставаЗорка Јовичевић
 10Пракса (за електроенергетичара за електричне инсталације)Среда13.304Практич. наставаСретен Лукић
 11Специјалистички испит (пословођа за грађевинску механизацију)Четвртак79Практич. наставаМилош Јанковић
 12Специјалистички испит (пословођа за нискоградњу и хидроградњу)Четвртак54Теоријска наставаОливера Карановић
 13Специјалистички испит (за електроенергетичара за електричне инсталације)Среда13.304Практич. наставаСретен Лукић
 14Специјалистички испит (мајстор за кућне инсталације водовода и канализације)Уторак13.309Практич. наставаНебојша Црномарковић

Напомена:                                                                                                                        

  • прва смена је од 18.12. до 22.12.2023. године
  • друга  смена је од 25.12. до 29.12.2023.године
  • у прилогу је распоред звона  

Распоред звона

Пре подне

ЧасВреме трајањаОдмор
1.07:30 – 08.155 мин
2.08.20 – 09.0515 мин
3.09.20 – 10.055 мин
4.10.10 – 10.5515 мин
5.11.10 – 11.555 мин
6.12.00 – 12.455 мин
7.12.50 – 13.30 

После подне

ЧасВреме трајањаОдмор
1.14.00 – 14.455 мин
2.14.50 – 15.3515 мин
3.15.50 – 16.355 мин
4.16.40 – 17.2515 мин
5.17.40 – 18.255 мин
6.18.30 –19.155 мин
7.19.20 – 20.05 

Допунска настава

 

Г Р А Ђ Е В И Н С К А   Ш К О Л А

 

Х а ј д у к   С т а н к o в а  2

11 000 Београд

Т:+381 11 2403 525, 2401 733

 

 

Допунска настава шк.   2023/2024године

 

дан

час

кабинет

Анђелија Јездић

Уторак

предчас и 7.час

60

Весна Црнобрња

Петак

предчас и 7.час

2

Јелена Шелић

 

 

29

Наташа Јанковић

 

 

55

Андрија Војводић

 

 

60

Јелена Бешић

Среда, четвртак

предчас и 7.час

58

Данка Нешовић

 

 

1

Јелена Савовић

Средачетвртакпетак

предчас и 7.час

22

Катарина Божиновић

Утораксреда

предчас и 7.час

23

Милојка Максић – Козомара

Понедељак, уторак

предчас и 7.час

28

Данијела Грбић

Уторак, среда

предчас и 7.час

8

Љиљана Деспотовић

Понедељак

предчас и 7.час

8

Маријана Годан

Уторак

предчас и 7.час

7

Биљана Вујин

 

предчас и 7.час

7

Петар Нешић

Утораксреда

предчас и 7.час

57

Будимир Рондовић

 

 

55

Милија Јокић

 

 

52

Ана Јовановић

 

 

58

Сунчица Кушић

 

 

40

Маја Главаш – Трбић

Утораксреда

предчас и 7.час

41

Блаженка Ђумић

Уторак, петак

предчас и 7.час

38

Милош Петровић

ЧетвртакПетак

предчас и 7.час

39

Оливера Карановић

Уторак

предчас и 7.час

4

Александра Младеновић

Понедељак, уторак, четвртак

предчас и 7.час

3

Наташа Прокић

 

 

3/53

Горица Лазаревић

 

 

59

Невена Бошковић

Понедељакпетак

предчас и 7.час

54

Мирјана Шојић-Радић

 

 

38

Зорка Јовичевић

Уторак, петак

предчас и 7.час

53

Сретен Лукић

Среда

предчас и 7.час

52

Петар Миладиновић

 

 

САЛА

Милан Ђурашиновић

 

 

1/сала

Емилија Кнежевић

Пон-среда-петак

 

8/28

Јелена Давинић

 

 

8

Петар Ракас

Четвртак, петак

предчас и 7.час

Пракса

Бојана Сандић

Уторак

 

Пракса

Бранкица Симић

Понедељак

 

Пракса

Мијаиловић Горан

Среда

 

Пракса

Иветић Јелена

Среда

 

Пракса

 

Директор

Раде Зејак 

Посета фабрици бетона „БЕТОН ПЛУС“ Нови Београд

У оквиру наставног предмета Испитивање бетона, ученици 3.разреда образовног профила Грађевински техничар за лабораторијска испитивања, са наставницама Блаженком Ђумић и Горицом Лазаревић посетили су 25.10.2023. фабрику бетона на Новом Београду Бетон плус која је једна од водећих по капацитету и дистрибуцији бетона многим градилиштима на територији Београда и околине.Уз стручно вођење главног инжењера, ученици су имали прилику да се упознају са технологијом производње бетона, узимањем узорака и испитивањем, како свеже бетонске масе, тако и коцки очврслог бетона.

ЗАБРАНА УПОТРЕБЕ МОБИЛНИХ ТЕЛЕФОНА ТОКОМ НАСТАВЕ ОД 01 септембра 2023 године

Од 01 септембра 2023 године у Грађевинској школи у Београду ЗАБРАЊЕНА ЈЕ употреба мобилних телефона током наставе на часовима. Приликом уласка у учионицу односно на час ученици су ОБАВЕЗНИ да одложе своје телефоне на за то предвиђена места.

ОБАВЕШТЕЊЕ

Пријем ученика првог разреда Грађевинске школе који су смештени у ученички дом обавиће се у четвртак 31.08.2023. године са почетком у 12 часова и 30 минута у објекту Теорије.

Пријем у ученички дом је истог дана са почетком у 14 часова, ученици уз обавезно присуство родитеља треба са собом да понесу и лекарска уверења.

директор Раде Зејак

ОБАВЕШТЕЊЕ – РЕДОВНО ШКОЛОВАЊЕ

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

  • ПРИЈАВА ЗА ПОЛАГАЊЕ РАЗРЕДНИХ ИСПИТА ЗА АВГУСТОВСКИ РОК У ПЕТАК 18.08.2023.ГОД. ОД 09.00 ДО 12.00 ЧАСОВА КОД РЕФЕРЕНТА ЗА УЧЕНИЧКА ПИТАЊА.
  • ПРИЈАВА ЗА ПОЛАГАЊЕ ПОПРАВНИХ ИСПИТА ЗА АВГУСТОВСКИ РОК У ПЕТАК 18.08.2023.ГОД. ОД 09.00 ДО 12.00 ЧАСОВА КОД РЕФЕРЕНТА ЗА УЧЕНИЧКА ПИТАЊА.
  • ПРИЈАВА ЗА ПОЛАГАЊЕ ЗАВРШНОГ ИСПИТА ЗА АВГУСТОВСКИ РОК У ПЕТАК 18.08.2023.ГОД. ОД 09.00 ДО 12.00 ЧАСОВА КОД РЕФЕРЕНТА ЗА УЧЕНИЧКА ПИТАЊА.