III-4, 2009. – 2019. год. (фото)

Београд, Крупањ, Бистрица (Петровац на Млави), Поћута (Ваљево) , Бронзани Мајдан (Бања Лука, РС)), Миоче (Рудо, РС), Осмаци (РС), Рапча (Гора, КиМ), Прибојска бања (Прибој), Бања Ковиљача (Лозница), Радаљ (Мали Зворник), Богатић, Трнавци (Александровац), Црнча (Љубовија), Бела Река (Шабац), Трбосиње (Лозница), Љубовија, Доња Буковица (Љубовија), Бадовинци (Богатић), Врбовно (Лазаревац) , ово су места одакле су 2006. године, 01. септембра, у Грађевинску школу дошла 34 дечака, да се школују за руковаоце и хидрограђевинаре. Дошли су у непознато. Већина њих је живела у домовима ученика. Три године су дисали исти ваздух, једним плућима. Након школе су се расули по свету, богатији за пријатеље које су стекли у школи.

25.05.2019. године су се срели на обележавању 10 година од матуре. Њихови поздрави су били искрени и срдачни. Срећна сам и поносна на њих.

Овакво богатство постоји само у Грађевинској школи.

Разредна, Драгана Радовановић