Распоред консултација 3. и 4. степен децембарски рок 2022


Г Р А Ђ Е В И Н С К А   Ш К О Л А
Х а ј д у к   С т а н к o в а 211 000 БеоградТ:+381 11 2403 525, 2401 733

Е пошта: gradjevinska@sbb.rsБрој:878www.gradjevinska.edu.rsДатум: 17.11.2022 год.
 ВАНРЕДНО ШКОЛОВАЊЕРАСПОРЕД КОНСУЛТАЦИЈА ЗА ДЕЦЕМБАРСКИ ИСПИТНИ РОК ШК. 2022/2023(од 21.11. до  02.12.2022.год.)/ТРОГОДИШЊЕ И ЧЕТВОРОГОДИШЊЕ ШКОЛОВАЊЕ/
Р.Б.НАЗИВ ПРЕДМЕТАДАНЧАСУЧИОН.ОБЈЕКАТНАСТАВНИК
Српски језик и књижевност (I,II,III,IV разред)Среда 529ТеоријсканаставаАнђелија Јездић
Математика (I,II,III,IV разред)Понедељак724ТеоријсканаставаМилојка Максић Козомара
Рачунарство и информатикаПонедељак724ТеоријсканаставаМилојка Максић Козомара
Енглески језик  (II,III,IV разред)Уторак 558ТеоријсканаставаДанка Нешовић
Физика  (I, II, III  разред)Уторак 61ТеоријскаНаставаДанијела Грбић
ХемијаЧетвртак 53ТеоријскаНаставаЉиљана Деспотовић
Екологија и заштита животне срединеУторак 358ТеоријсканаставаМаријана Годан
Музичка уметностСреда 622ТеоријскаНаставаАндрија Војводић
Ликовна уметностСреда 722ТеоријскаНаставаНаташа Јанковић
ИсторијаУторак460Петар Нешић
ФилозофијаСреда 629ТеоријскаНаставаАна Јовановић
СоциологијаЧетвртак 738ТеоријсканаставаБудимир Рондовић
Грађанско васпитањеЧетвртак 738ТеоријсканаставаБудимир Рондовић
Веронаука  (I, II, III, IV  разред)Уторак 459ТеоријсканаставаМилија Јокић
Физичко васпитањеПонедељак 5салаТеоријсканаставаПетар Миладиновић
Основе грађевинарстваСреда 322ТеоријсканаставаСунчица Кушић
Нацртна геометријаЧетвртак 43ТеоријсканаставаМаја Главаш-Трбић
Статика и отпорност материјалаУторак 41ТеоријсканаставаОливера Карановић
Грађевински материјалиПетак 71ТеоријсканаставаНаташа Прокић
Грађевинске  конструкције   (I, II, III  разред)Уторак 51ТеоријсканаставаМилош Петровић
Грађевинска механизацијаУторак 51ТеоријсканаставаМилош Петровић
Читање пројекатаПетак 658ТеоријсканаставаНевена Бошковић
Геомеханичка испитивањаПетак 658ТеоријсканаставаНевена Бошковић
Асфалтне мешавинеПетак 71ТеоријсканаставаНаташа Прокић
Испитивање бетонаСреда 522ТеоријсканаставаГорица Лазаревић
Испитивање грађевинских материјалаЧетвртак 73ТеоријсканаставаБлаженка Ђумић
Електрични апарати и уређајиУторак 741Теоријска наставаЗорка Јовичевић
Електричне мреже и постројењаУторак 741Теоријска наставаЗорка Јовичевић
Технологија рада са практичном наставомза извођаче инст. и завршних грађ. радова(теорија)Среда 522ТеоријсканаставаГорица Лазаревић
Технологија рада са практичном наставомза извођаче инст. и завршних грађ. радова(пракса)Среда 78Практич.наставаБојана Сандић
Технологија рада са практичном наставомза декоратере зидних површина   (теорија)Уторак 41ТеоријсканаставаОливера Карановић
Технологија рада са практичном наставомза декоратере зидних површина   (пракса)Петак 45Практич.наставаГоран Мијаиловић
Технологија занимања (за руковаоце грађ. механизацијом)Уторак 760ТеоријсканаставаМирјана Шојић-Радић
Машине за производњу и пресовање каменог агрегатаУторак 760ТеоријсканаставаМирјана Шојић-Радић
Практична настава  (за руковаоце грађ. механизацијом) Петак 39Практич.наставаНебојша Црномарковић

Напомена:

  • друга  смена је од 21.11. до 25.11.2022.године   
  • прва смена је од 28.11. до 02.12.2022. године  
  • у прилогу је распоред звона

                                  Директор

                                                                                                                                                                                             _______________________

                                                                                                                                                              Раде Зејак

Распоред звона

Пре подне

ЧасВреме трајањаОдмор
1.07:30 – 08.155 мин
2.08.20 – 09.0515 мин
3.09.20 – 10.055 мин
4.10.10 – 10.5515 мин
5.11.10 – 11.555 мин
6.12.00 – 12.455 мин
7.12.50 – 13.30

После подне

ЧасВреме трајањаОдмор
1.14.00 – 14.455 мин
2.14.50 – 15.3515 мин
3.15.50 – 16.355 мин
4.16.40 – 17.2515 мин
5.17.40 – 18.255 мин
6.18.30 –19.155 мин
7.19.20 – 20.05

Децембарски испитни рок 2022

ВАНРЕДНО ШКОЛОВАЊЕ

ДЕЦЕМБАРСКИ ИСПИТНИ РОК ШКОЛСКА 2022/23.ГОД.

·       ПРИЈАВА ИСПИТА  09 И 10. 11.2022. ГОД. ОД  09.00 ДО 13.00 ЧАСОВА КОД РЕФЕРЕНТА ЗА УЧЕНИЧКА ПИТАЊА

·      КОНСУЛТАЦИЈЕ  ОД 21.11. ДО 02.12.2022. ГОД. 

·       ИСПИТНИ РОК ОД  ОД 12.12. ДО 16.12.2022. ГОД.

Распоред полагања октобар 2022

ВАНРЕДНО ШКОЛОВАЊЕ

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У ОКТОБАРСКОМИСПИТНОМ РОКУ 2022/2023. ГОД. (од 17.10.2022 до 21.10.2022.год.)

СПЕЦИЈАЛИСТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ /МАЈСТОРИ  И ПОСЛОВОЂЕ/

Р.Б.П Р Е Д М Е Т Идандатумвремеучионица
1.  Читање пројеката и детаљаЧетвртак 20.10.14.308
2.  Примењена математикаПонедељак 17.10.13.4012
3.  Технологија грађењаЧетвртак 20.10.14.308
4.  Машински материјалиУторак 18.10.14.308
5.  Грађевински материјалиЧетвртак 20.10.14.308
6.  Електричне инсталације и осветљењаУторак 18.10.13.004
7.  Примена енергетске електроникеУторак 18.10.13.004
8.  Електрична мерења у енергетициУторак 18.10.13.004
9.  Организација рада и основе система квалитетаУторак 18.10.13.004
10.  Специјалистички испит-Молеро фарбар мајсторПетак 21.1010.155
НАПОМЕНА: Испити се одржавају у објекту практичне наставе

                                                                                                                      Директор 

                                                                                                                     

ВАНРЕДНО ШКОЛОВАЊЕ

        РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У ОКТОБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ 2022/2023.ГОД.

(од 17.10. до 21.10.2022.год.)

ТРОГОДИШЊЕ  И  ЧЕТВОРОГОДИШЊЕ ШКОЛОВАЊЕ

Р.Б.П Р Е Д М Е Т Идандатумвремеучионица
1.  Енглески језик  (II,III,IV разред)Понедељак 17.10.13.408
2.  Физика (I, II, III  разред)Уторак 18.10.13.408
3.  ХемијаЧетвртак 20.10.13.409 
4.  Музичка уметностСреда 19.10.13.409
5.  ФилозофијаПонедељак 17.10.13.405
6.  СоциологијаПонедељак 17.10.13.405
7.  Устав и права грађанаПонедељак 17.10.13.405
8.  Веронаука  (I, II, III, IV  разред)Понедељак 17.10.13.405
9.  Основе грађевинарстваПонедељак 17.10.14.309
10.  Нацртна геометријаПонедељак 17.10.13.409
11.  СтатикаПонедељак 17.10.14.309
12.  Статика и отпорност материјалаПонедељак 17.10.14.309
13.  Основе нискоградњеПонедељак 17.10.14.309
14.  Грађевински материјалиСреда19.10.13.408
15.  Техничко цртање са читањем плановаСреда19.10.13.408
16.  Грађевинске конструкције   (I, II, III разред)Четвртак 20.10.13.408
17.  Организација грађења (III и IV разред)Четвртак 20.10.13.408
18.  Геомеханичка испитивањаЧетвртак 20.10.13.408
19.  Асфалтне мешавинеСреда 19.10.13.408
20.  Испитивање бетонаСреда19.10.13.408
21.  Технологија рада са практичном наставомза извођаче инст. и завршних грађ. радоваСреда19.10.14.308
22.  Технологија занимања (за руковаоце грађ. механизацијом)Уторак 18.10.14.308
23.  Практична настава  (за руковаоце грађ. механизацијом) Петак 21.1013.409
24.  Завршни испит-практични рад  и усмена провера знања (декорат. зидних површина)Петак 21.1010.155
25.  Завршни испит-практични рад  и усмена провера знања (електроинсталатер)Петак 21.1014.154
НАПОМЕНА:  Испити се одржавају у објекту практичне наставе.

​                                                                                                                            Директор

                                                                                                                                                 

                                                                                           

                                                                                                                       Раде Зејак

ВАНРЕДНО ШКОЛОВАЊЕ РАСПОРЕД КОНСУЛТАЦИЈА ЗА ОКТОБАРСКИ ИСПИТНИ РОК ШК. 2022/2023 (од 03.10. до 14.10.2022.год.) /ТРОГОДИШЊЕ И ЧЕТВОРОГОДИШЊЕ ШКОЛОВАЊЕ/

Г Р А Ђ Е В И Н С К А  
Ш К О Л А
Београд
 
 Х а ј д у к   С т а н к o в а 2 11 000 Београд Т:+381 11 2403 525, 2401 733 
 Е пошта: gradjevinska@sbb.rs Број:723 www.gradjevinska.edu.rs Датум: 26.09.2022 год.  
 
 Р.Б.НАЗИВ ПРЕДМЕТАДАНЧАСУЧИОН.ОБЈЕКАТНАСТАВНИК
  Енглески језик  (II,III,IV разред)Уторак458Теоријска наставаЈелена Бешић
  Физика  (I, II, III  разред)Уторак61Теоријска НаставаДанијела Грбић
  ХемијаЧетвртак53Теоријска НаставаЉиљана Деспотовић
  Музичка уметностСреда622Теоријска НаставаАндрија Војводић
  ФилозофијаСреда629Теоријска НаставаАна Јовановић
  СоциологијаЧетвртак738Теоријска наставаБудимир Рондовић
  Устав и права грађанаЧетвртак738Теоријска наставаБудимир Рондовић
  Веронаука  (I, II, III, IV  разред)Уторак459Теоријска наставаМилија Јокић
  Основе грађевинарстваСреда322Теоријска наставаСунчица Кушић
  Нацртна геометријаЧетвртак43Теоријска наставаМаја Главаш-Трбић
  СтатикаУторак41Теоријска наставаОливера Карановић
  Статика и отпорност материјалаУторак41Теоријска наставаОливера Карановић
  Основе нискоградњеУторак41Теоријска наставаОливера Карановић
  Грађевински материјалиПетак71Теоријска наставаНаташа Прокић
  Техничко цртање са читањем плановаЧетвртак73Теоријска наставаБлаженка Ђумић
  Грађевинске  конструкције   (I, II, III  разред)Уторак51Теоријска наставаМилош Петровић
  Организација грађења (III и IV разред)Четвртак33Теоријска наставаАлександра Младеновић
  Геомеханичка испитивањаПетак658Теоријска наставаНевена Бошковић
  Асфалтне мешавинеПетак71Теоријска наставаНаташа Прокић
  Испитивање бетонаСреда522Теоријска наставаГорица Лазаревић
  Технологија рада са практичном наставом за извођаче инст. и завршних грађ. радова (теорија)Среда522Теоријска наставаГорица Лазаревић
  Технологија рада са практичном наставом за извођаче инст. и завршних грађ. радова (пракса)Среда78Практич. наставаБојана Сандић
  Технологија занимања (за руковаоце грађ. механизацијом)Уторак760Теоријска наставаМирјана Шојић-Радић
  Практична настава  (за руковаоце грађ. механизацијом)Петак39Практич. наставаНебојша Црномарковић
  Завршни испит-практични рад  и усмена провера знања (декоратер зидних површина)Петак45Практич. наставаГоран Мијаиловић
  Завршни испит-практични рад  и усмена провера знања (декоратер зидних површина)Среда13.304Практич. наставаСретен Лукић
  

Напомена:

  • прва смена је од 03.10. до 07.10.2022. године
  • друга  смена је од10.10. до 14.10.2022.године    
  • у прилогу је распоред звона

                                  Директор                                                                                                               Раде Зејак

Распоред звона

Пре подне

ЧасВреме трајањаОдмор
1.07:30 – 08.155 мин
2.08.20 – 09.0515 мин
3.09.20 – 10.055 мин
4.10.10 – 10.5515 мин
5.11.10 – 11.555 мин
6.12.00 – 12.455 мин
7.12.50 – 13.30 

После подне

ЧасВреме трајањаОдмор
1.14.00 – 14.455 мин
2.14.50 – 15.3515 мин
3.15.50 – 16.355 мин
4.16.40 – 17.2515 мин
5.17.40 – 18.255 мин
6.18.30 –19.155 мин
7.19.20 – 20.05 

ВАНРЕДНО ШКОЛОВАЊЕ РАСПОРЕД КОНСУЛТАЦИЈА ЗА ОКТОБАРСКИ ИСПИТНИ РОК ШК. 2021/2022.ГОД. (од 03.10. до 14.10.2022.год.) СПЕЦИЈАЛИСТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ /МАЈСТОРИ И ПОСЛОВОЂЕ/

 Г Р А Ђ Е В И Н С К А  
Ш К О Л А
Београд
 
 Х а ј д у к   С т а н к o в а 2 11 000 Београд Т:+381 11 2403 525, 2401 733 
 Е пошта: gradjevinska@sbb.rs Број: 723 www.gradjevinska.edu.rs Датум:26.09.2022. год.  
 
 Р.Б.НАЗИВ ПРЕДМЕТАДАНЧАСУЧИОН.ОБЈЕКАТНАСТАВНИК 
  Читање пројеката и детаљаПетак658Теоријска наставаНевена Бошковић 
  Примењена математикаУторак441Теоријска наставаЈелена Савовић 
  Технологија грађењаУторак51Теоријска наставаМилош Петровић 
  Машински материјалиУторак760Теоријска наставаМирјана Шојић-Радић 
  Грађевински материјалиПетак71Теоријска наставаНаташа Прокић 
  Електричне инсталације и осветљењаУторак741Теоријска наставаЗорка Јовичевић 
  Примена енергетске електроникеУторак741Теоријска наставаЗорка Јовичевић 
  Електрична мерења у енергетициУторак741Теоријска наставаЗорка Јовичевић 
  Организација рада и основе система квалитетаУторак741Теоријска наставаЗорка Јовичевић 

Напомена:

  • прва смена је од 03.10. до 07.10.2022. године
  • друга  смена је од10.10. до 14.10.2022.године    

у прилогу је распoред звона

Дуректор                                                                                                                                   Раде Зејак

Распоред звона

Пре подне

ЧасВреме трајањаОдмор
1.07:30 – 08.155 мин
2.08.20 – 09.0515 мин
3.09.20 – 10.055 мин
4.10.10 – 10.5515 мин
5.11.10 – 11.555 мин
6.12.00 – 12.455 мин
7.12.50 – 13.30 

После подне

ЧасВреме трајањаОдмор
1.14.00 – 14.455 мин
2.14.50 – 15.3515 мин
3.15.50 – 16.355 мин
4.16.40 – 17.2515 мин
5.17.40 – 18.255 мин
6.18.30 –19.155 мин
7.19.20 – 20.05