Прелазак наставе на комбиновани модел

Од понедељка, 20.09.2021. године, школа прелази на комбиновани модел.

To значи да се ученици у одељењима преко 16 ученика деле у две групе и иду наизменично од следеће недеље: прва група – пон, сре, пет, друга група – уто, чет, наредне недеље обрнуто и тако редом.

Одељења са 16 ученика и мање иду у школу сваки дан.

Одељењске старешине ће извршити поделу на групе и обавестити ученике.

Почетак школске године

НАПОМЕНА: Ученици првог разреда треба да прочитају спискове ученика на претходној објави.

Школа почиње са радом пре подне, од 7.30 часова, 1.9.2021. године.

Сви ученици иду у школу.

Први час у свим одељењима ће одржати одељењски старешина у згради теорије по распореду кабинета:

1-1 Учионица  бр.1

1-2 Учионица  бр.2

1-3 Учионица  бр.3

1-4 Учионица  бр.4

1-5 Учионица  бр.7

1-6 Учионица  бр.8

2-1 Учионица  бр.54

2-2 Учионица бр. 55 – монтер суве градње

2-3 Учионица бр. 58

2-4 Учионица бр. 52

2-5 Учионица бр. 53

3-1 Учионица бр. 22

3-2 Учионица бр. 39

3-3 Учионица бр. 38

3-4 Учионица бр. 41

3-5 Учионица бр. 40

3-6 Учионица бр. 23

3-7 Учионица бр. 29

4-1 Учионица бр. 60

4-2 Учионица бр. 59

Списак ученика у првом разреду, родитељски састанак за родитеље првог разреда

Поштовани родитељи првака,

Родитељски састанци ће се одржати 31.8.2021. године, у 10.00 часова у згради теоријске наставе, по кабинетима који су дати у наставку, уз свако одељење. Молимо вас да дођете 15 минута раније и да сачекате испред школе, где ће вас поздравити директор и педагог школе, заједно са одељењским старешинама.

Родитељски састанак се одржава у згради теорије (тамо где сте долазили на упис).

Заштитне маске су обавезне.

СПИСАК УЧЕНИКА ПО ОДЕЉЕЊИМА

ОДЕЉЕЊЕ 1-1, кабинет 1

ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛИ: Грађевински техничар за лабораторијска испитивања, Извођач инсталатерских и завршних грађ. радова

Одељењски старешина: Маријана Годан, биологија

Презиме и име ученикаПрофил
Билак Вељкоиизгр
Демири Емилиизгр
Живковић Маркоиизгр
Јовановић Александариизгр
Ковачевић Урошиизгр
Маријан Јовановићиизгр
Милан Милисављевићиизгр
Митић Урошиизгр
Мрдаковић Лукаиизгр
Мумало Данилогтли
Несторовић Вукотагтли
Пајић Данијелгтли
Перић Лазаргтли
Полић Богдангтли
Радивојевић Тијанагтли
Саша Спасићгтли
Станојевић Вељкогтли
Стефановић Андрејгтли
Стојановић Валентинагтли
Теа Станисављевићгтли
Ћоровић Алексагтли
Цветановић Николагтли
Шарић Теодорагтли

ОДЕЉЕЊЕ 1-2, кабинет 2 

ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛИ: Грађевински техничар за лабораторијска испитивања, Извођач инсталатерских и завршних грађ. радова

Одељењски старешина: Јелена Шелић, српски језик

Презиме и име ученикапрофил
Бихорац Ернесгтли
Богдановић Александрагтли
Бошковић Сарагтли
Булајић Николагтли
Гајић Исидорагтли
Глигорић Матејагтли
Данијел Јелићгтли
Дељанин Јанагтли
Ђорђевић Димитријегтли
Јашари Лејлагтли
Југовић Јованагтли
Кушнир Аннагтли
Лаковић Тамарагтли
Марић Павлегтли
Милићевић Мајагтли
Николић Жикицаиизгр
Павловић Богданиизгр
Потурак Аминаиизгр
Стевановић Борисиизгр
Стевановић Николаиизгр
Трифуновић Бојаниизгр
Тричковић Филипиизгр
Трмчић Лукаиизгр

ОДЕЉЕЊЕ 1-3, кабинет 3

ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ:Руковалац грађевинском механизацијом

Одељењски старешина: Петар Нешић, историја

Име и презиме ученика
Маид Мушановић
 Марко Пушица
Петар Митровић
Немања Љубинковић
Немања Подрашчић
 Страхиња Петровић
Филип Димитријевић
Душко Кикановић
Никола Суботић
Вукашин Миловановић
Матија Грујић
Марко Крсмановић
Никола Ћуповић
Ђорђе Деспић
Андреј Шундрић
Мирко Миловановић
Срећко Чоловић
Немања Пурић
Душан Глигорић
Александар Ћуповић
Урош Петровић
Пеђа Гашић
Никола Симеуновић
Марко Бојић
Душан Петковић
Јован Ђорђић
Алекса Вуковић
Урош Крстић
Марко Петровић
Вукашин Стојановић
Рамадани Енсер

ОДЕЉЕЊЕ 1-4, кабинет 4

ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛИ: Керамичар-терацер-пећар/декоратер зидних површина  

      Одељењски старешина: Данијела Грбић, физика

Име и презиме ученикаПрофил  
Срећко Антонићдек
Урош Михаиловићдек
Давид Вељовићдек
Петар Станковићдек
Милош Тодоровићдек
Марко Станишићкер
Урош Илићкер
Стефан Ђукићкер
Милош Ранковићкер
Лука Јоцићкер
Велимир Милошевићкер
Реља Божовићкер
Никола Дивацкер
Аднан Сефајкер
Едис Лекајкер
Андреј Марковићкер

ОДЕЉЕЊЕ 1-5, кабинет 7

ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛИ: Керамичар-терацер-пећар/декоратер зидних површина  

     Одељењски старешина: Љиљана Деспотовић, хемија

Име и презиме ученикаПрофил
Александар Мартиновдек
Никола Цветковићдек
Алекса Мартиновићдек
Никола Живановићдек
Давид  Ахметовићдек
Данијел Тришићдек
Урош Михаиловићдек
Стево Ћирковићкер
Бојан Дивацкер
 Ђорђе Момићкер
Стефан Топаловићкер
Стефан Митровићкер
Пјано Маркокер
 Милош Радишићкер
Лука Шћепановићкер
Никола Гаковићкер

ОДЕЉЕЊЕ 1-6, кабинет 8

ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ: Монтер суве градње

Одељењски старешина: Jелена Иветић, стручни предмети

Име и презиме ученика
Иван Арсић
Игор Петрић
Страхиња Бајдевић
Александар Манојловић
Михаило Ивановић
Лука Церовић
Зоран Петровић
Андрија Ђорђевић
Младен Грујић
Никола Љубојевић
Филип Ковачевић

Завршни испит

Испити се одржавају 26.08.2021.

одељењевремекабинет, зградакомисија
3-708.0030, праксаЈ. Шелић, предс. П. Ракас М. Ђенадић
3-608.305, праксаЈ. Савовић, предс. Г. Мијаиловић М. Јанковић
3-409.008, праксаБ. Рондовић, председник Милета Петровић М. Јанковић М. Ђенадић Керамичари: Петровић и Ђенадић Остали: Ђенадић и Јанковић
3-509.004, праксаА. Ивановић С. Лукић М. Томић

Матурски испит – августовски рок

одељењепредметдатумвремекабинет, зградадежурни наставниккомисија
4-2српски језик и књижевност30.08.2021. понедељак09.009 праксаЈанковић НаташаЈ. Шелић, предс. В. Црнобрња М. А. Лукић
4-2тест26.08.2021. четвртак10.009 праксаПетар МиладиновићМ. Младеновић Милош Петровић Н. Маринковић
4-3  Матурски практичан рад26.08.2021. четвртак10.008 праксаС. Кушић, предс Б. Сандић Б. Симић4-3  
4-3  Енглески језик27.08.2021. петак09.009 праксаС. Кушић, предс Ј. Бешић Д Нешовић
4-2Одржавање објеката -практични део27.08.2021. петак08.009 праксаР. КошутићКОМИСИЈА 1 Бојана Сандић, предс. Милан Ђенадић Јелена Иветић