Category Archives: ИСПИТИ

ВАНРЕДНО ШКОЛОВАЊЕ – 3 и 4 степен – РАСПОРЕД КОНСУЛТАЦИЈА ЗА ЈУНСКИ ИСПИТНИ РОК школске 2023/2024 године од 20.05 – 31.05.2024 године (трогодишње и четворогодишње школовање

Р.Б.НАЗИВ ПРЕДМЕТАДАНЧАСУЧИОН.ОБЈЕКАТНАСТАВНИК
 1Енглески језик (I,II,III,IV разред)Четвртак358Теоријска наставаЈелена Бешић
 2Математика (I,II,III,IV разред)Понедељак723Теоријска наставаКатарина Божиновић
 3Физика  (I, II, III  разред)Среда58Теоријска НаставаДанијела Грбић
 4Ликовна култураСреда755Теоријска НаставаНаташа Јанковић
 5ИсторијаПетак457Теоријска наставаПетар Нешић
 6СоциологијаПонедељак455Теоријска наставаБудимир Рондовић
 7Грађанско васпитањеПонедељак455Теоријска наставаБудимир Рондовић
 8Нацртна геометријаУторак441Теоријска наставаМаја Главаш-Трбић
 9Основе грађевинарстваЧетвртак340Теоријска наставаСунчица Кушић
 10Техничко цртање са читањем плановаЧетвртак338Теоријска наставаБлаженка Ђумић
 11Грађевински материјалиУторак63Теоријска наставаНаташа Прокић
 12Грађевинске  конструкције   (I, II, III  разред)Уторак639Теоријска наставаМилош Петровић
 13Организација грађења (III и IV разред)Петак33Теоријска наставаАлександра Младеновић
 14Грађевинска механизацијаУторак639Теоријска наставаМилош Петровић
 15Испитивање бетонаПонедељак359Теоријска наставаГорица Лазаревић
 16Испитивање грађевинских материјалаЧетвртак338Теоријска наставаБлаженка Ђумић
 17Технологија занимања (за руковаоце грађ. механизацијом)Уторак538Теоријска наставаМирјана Шојић-Радић
 18Машине за производњу и просејавање каменог агрегатаУторак538Теоријска наставаМирјана Шојић-Радић
 19Практична настава  (за руковаоце грађ. механизацијом)Четвртак79Практич. наставаМилош Јанковић
 20Технологија рада са практичном наставом за извођаче инст. и завр. грађ. радова (теорија)Петак33Теоријска наставаАлександра Младеновић
 21Технологија рада са практичном наставом за извођаче инст. и завршних грађ. радова (пракса)Четвртак48Практич. наставаБојана Сандић
 22Технологија рада са практичном наставом за керамичаре-терацере-пећаре (теорија)Уторак441Теоријска наставаМаја Главаш-Трбић
 23Технологија рада са практичном наставом за керамичаре-терацере-пећаре (пракса)Петак  422Практич. наставаМилета петровић
 24Завршни испит (електроинсталатер)Среда13.304Практич. наставаСретен Лукић
 25Завршни испит (за декоратере зидних површина)Петак  45Практич. наставаГоран Мијаиловић
 26Матурски испит-Српски језик и књижевностУторак429Теоријска наставаВесна Црнобрња
 27Матурски испит-Геомеханичка испитивањаПонедељак454Теоријска настваНевена Бошковић
 28Матурски испит-Асфалтне мешавинеУторак63Теоријска наставаНаташа Прокић
 29Матурски испит-Организација грађењаПетак33Теоријска наставаАлександра Младеновић
 30Матурски испит- Испитивање бетонаПонедељак359Теоријска наставаГорица Лазаревић
 31Матурски испит/практични рад/- за извођаче инст. и завршних грађ. радоваЧетвртак48Практич. наставаБојана Сандић

Напомена:
– прва смена је од 20.05. до 24.05.2024. године                                                                                   
– друга  смена је од27.05. до 31.05.2024.године     

ВАНРЕДНО ШКОЛОВАЊЕ – 5 СТЕПЕН МАЈСТОРИ И ПОСЛОВОЂЕ – РАСПОРЕД КОНСУЛТАЦИЈА ЗА ЈУНСКИ ИСПИТНИ РОК школске 2023/2024 године од 20.05 – 31.05.2024 године

Р.Б.НАЗИВ ПРЕДМЕТАДАНЧАСУЧИОН.ОБЈЕКАТНАСТАВНИК
 1Примењена математикаПонедељак723Теоријска наставаКатарина Божиновић
 2Технологија грађењаУторак639Теоријска наставаМилош Петровић
 3Грађевински материјалиУторак63Теоријска наставаНаташа Прокић
 4Читање пројеката и детаљаПонедељак454Теоријска настваНевена Бошковић
 5Бетон и армирани бетонПонедељак359Теоријска наставаГорица Лазаревић
 6Статика грађевинских конструкцијаЧетвртак54Теоријска наставаМилош Живковић
 7Грађевинска механизацијаУторак538Теоријска наставаМирјана Шојић-Радић
 8Технологија рада са праксом (мајстор за кућне инсталације водовода и канализације) (теорија)Понедељак73Теоријска наставаНаташа Прокић
 9Технологија рада са праксом (мајстор за кућне инсталације водовода и канализације) (пракса)Уторак13.309Практична наставаНебојша Црномарковић
 10Технологија рада са праксом (зидар мајстор)  (теорија)Четвртак338Теоријска наставаБлаженка Ђумић
 11Технологија рада са праксом(зидар мајстор)  (пракса)Четвртак79Практич. наставаМилош Јанковић
 12Електричне инсталације и осветљењеПетак453Теоријска наставаЗорка Јовичевић
 13Организација рада и основе система квалитетаПетак453Теоријска наставаЗорка Јовичевић
 14Електрична мерења у енергетициПетак453Теоријска наставаЗорка Јовичевић
 15Примена енергетске електроникеПетак453Теоријска наставаЗорка Јовичевић
 16Специјалистички испит-(пословођа грађевинске механизације)Четвртак79Практич. наставаМилош Јанковић
 17Специјалистички испит (за електроенергетичара за електричне инсталације)Среда13.304Практич. наставаСретен Лукић
 18Специјалистички испит (мајстор за кућне инсталације водовода и канализације)Уторак13.309Практична наставаНебојша Црномарковић

Напомена:
– прва смена је од 20.05. до 24.05.2024. године  
– друга  смена је од 27.05. до 31.05.2024.године                                                                                          

ВАНРЕДНО ШКОЛОВАЊЕ – AПРИЛСКИ ИСПИТНИ РОК ШКОЛСКА 2023/24.ГОД.

  • ПРИЈАВА ИСПИТА  22 И 23. 02.2024. ГОД. ОД  09.00 ДО 13.00 ЧАСОВА КОД РЕФЕРЕНТА ЗА УЧЕНИЧКА ПИТАЊА
  • КОНСУЛТАЦИЈЕ  ОД 04.03. ДО 15.03.2024. ГОД.
  • ИСПИТНИ РОК ОД  ОД 25.03. ДО 29.03.2024. ГОД.

НАПОМЕНА: Априлски рок се одржава у марту из организационих разлога.

ВАНРЕДНО ШКОЛОВАЊЕ

РАСПОРЕД КОНСУЛТАЦИЈА ЗА JАНУАРСКИ ИСПИТНИ РОК ШК. 2023/2024. ГОД. (од 18.12. до 29.12.2023.год.) /ТРОГОДИШЊЕ И ЧЕТВОРОГОДИШЊЕ ШКОЛОВАЊЕ/

Р.Б.НАЗИВ ПРЕДМЕТАДАНЧАСУЧИОН.ОБЈЕКАТНАСТАВНИК
 1Српски језик и књижевност (I,II,III,IV разред)Понедељак42Теоријска наставаВесна Црнобрња
 2Енглески језик (I,II,III,IV разред)Четвртак358Теоријска наставаЈелена Бешић
 3Математика (I,II,III,IV разред)Понедељак723Теоријска наставаКатарина Божиновић
 4Физика  (I, II, III  разред)Среда58Теоријска НаставаДанијела Грбић
 5ХемијаПонедељак538Теоријска НаставаЉиљана Деспотовић
 6Музичка уметностСреда4Клуб за родитељеТеоријска наставаАндрија Војводић
 7Ликовна култураСреда755Теоријска НаставаНаташа Јанковић
 8ИсторијаПетак457Теоријска наставаПетар Нешић
 9ГеографијаПонедељак1Клуб за родитељеТеоријска наставаБиљана Вујин
 10ФилозофијаСреда429Теоријска НаставаАна Јовановић
 11СоциологијаПонедељак455Теоријска наставаБудимир Рондовић
 12Грађанско васпитањеПонедељак455Теоријска наставаБудимир Рондовић
 13Верска наставаПонедељак252Теоријска наставаМилија Јокић
 14Основе грађевинарстваЧетвртак340Теоријска наставаСунчица Кушић
 15Нацртна геометријаУторак441Теоријска наставаМаја Главаш-Трбић
 16Нацртна геометрија и техничко цртањеЧетвртак340Теоријска наставаСунчица Кушић
 17СтатикаЧетвртак54Теоријска наставаОливера Карановић
 18Статика и отпорност материјалаЧетвртак54Теоријска наставаОливера Карановић
 19Грађевински материјалиПонедељак73Теоријска наставаНаташа Прокић
 20Грађевинске  конструкције   (I, II, III  разред)Уторак639Теоријска наставаМилош Петровић
 21Организација грађења (III и IV разред)Петак33Теоријска наставаАлександра Младеновић
 22Грађевинска механизацијаУторак639Теоријска наставаМилош Петровић
 23Читање пројекатаПонедељак454Теоријска наставаНевена Бошковић
 24БетонПонедељак359Теоријска наставаГорица Лазаревић
 25Испитивање бетонаПонедељак359Теоријска наставаГорица Лазаревић
 26Испитивање грађевинских материјалаЧетвртак338Теоријска наставаБлаженка Ђумић
 27Геомеханичка испитивањаПонедељак454Теоријска наставаНевена Бошковић
 28Асфалтне мешавинеПонедељак73Теоријска наставаНаташа Прокић
 29Технологија занимања (за руковаоце грађ. механизацијом)Петак338Теоријска наставаМирјана Шојић-Радић
 30Практична настава  (за руковаоце грађ. механизацијом)Четвртак79Практич. наставаМилош Јанковић
 31Практична настава  (за електроинсталаатере)Среда13.304Практич. наставаСретен Лукић
 32Технологија рада са практичном наставом за извођаче инст. и завр. грађ. радова (теорија)Петак33Теоријска наставаАлександра Младеновић
 33Технологија рада са практичном наставом за извођаче инст. и завршних грађ. радова (пракса)Четвртак48Практич. наставаБојана Сандић
 34Технологија рада са практичном наставом за декоратере зидних површина   (теорија)Четвртак54Теоријска наставаОливера Карановић
 35Технологија рада са практичном наставом за декоратере зидних површина   (пракса)Петак  45Практич. наставаГоран Мијаиловић
 36Технологија рада са практичном наставом за армираче-бетонирце   (теорија)Четвртак438Теоријска наставаБлаженка Ђумић
 37Технологија рада са практичном наставом за армираче-бетонирце   (пракса)Четвртак79Практич. наставаМилош Јанковић
 38Технологија рада са практичном наставом За монтере суве градње (теорија)Понедељак359Теоријска наставаГорица Лазаревић
 39Технологија рада са практичном наставом За монтере суве градње (пракса)Петак430Практич. наставаПетар Ракас
 40Завршни испит (за монтере суве градње)Петак430Практич. наставаПетар Ракас
 41Завршни испит (за декоратере зидних површина)Петак  45Практич. наставаГоран Мијаиловић
 42Матурски испит-Српски језик и књижевностПонедељак42Теоријска наставаВесна Црнобрња
 43Матурски испит-Организација грађењаПетак33Теоријска наставаАлександра Младеновић
 44Матурски испит-БетонПонедељак359Теоријска наставаГорица Лазаревић
 45Матурски испит-Енглески језикЧетвртак358Теоријска наставаЈелена Бешић
 46Матурски испит/практични рад/- за извођаче инст. и завршних грађ. радоваЧетвртак48Практич. наставаБојана Сандић

Напомена:

  • прва смена је од 18.12. до 22.12.2023. године                                                                                                           
  • друга  смена је од 25.12. до 29.12.2023.године                                                                                           
  • у прилогу је распоред звона                  

Распоред звона

Пре подне

ЧасВреме трајањаОдмор
1.07:30 – 08.155 мин
2.08.20 – 09.0515 мин
3.09.20 – 10.055 мин
4.10.10 – 10.5515 мин
5.11.10 – 11.555 мин
6.12.00 – 12.455 мин
7.12.50 – 13.30 

После подне

ЧасВреме трајањаОдмор
1.14.00 – 14.455 мин
2.14.50 – 15.3515 мин
3.15.50 – 16.355 мин
4.16.40 – 17.2515 мин
5.17.40 – 18.255 мин
6.18.30 –19.155 мин
7.19.20 – 20.05 

ВАНРЕДНО ШКОЛОВАЊЕ

ЈУНСКИ ИСПИТНИ РОК ШКОЛСКА 2022/23.ГОД.

  • ПРИЈАВА ИСПИТА  ОД 15.05. ДО 18.05.2023. ГОД. ОД  09.00 ДО 13.00 ЧАСОВА КОД РЕФЕРЕНТА ЗА УЧЕНИЧКА ПИТАЊА (уплатнице се морају уз пријаву приложити и предати на шалтеру референту, ученици који су ван Београда могу испит пријавити путем имејла referent@gradjevinska.edu.rs  и у прилогу приложити скенирану уплатницу).
  • КОНСУЛТАЦИЈЕ  ОД 22.05. ДО 02.06.2023. ГОД.
  • ИСПИТНИ РОК ОД  ОД 12.06. ДО 16.06.2023. ГОД.