2-3 на пракси (фото)

20.11.2018. године, одељење 2-3, образовни профил извођач инсталатерских и завршних грађевинских радова, посетили су са наставницима Бојаном Сандић и Миланом Ђенадићем и  градилиште стамбено – пословног објекта у улици Господара Вучића бр. 225. Приликом посете градилишта ученици су видели припрему и извођење грађевинских радова: поступак на постављањa и разводу електроисталација , развод подног грејања, машинско справљење малтера и машинско малтерисање, постављање термо и звучне изолације у поду и зидовима који деле стамбене јединице, облагање термичке изолације зидова по ходницима, припрему и постављање равнајућег слоја кошуљице, развод и уградња водоводне и канализационе исталације купатила и кухиње, припрему за израду хидроизолације по купатилима, израду холкера.

Ученици су видели уређено градилиште где се посебно води рачуна о безбедности радника на самом градилишту, како о коришћењу заштитних одела и добро урађених заштитних ограда, тако и обезбеђеним отворима у плочи, сложеним материјалима по спецификацији.