ISPITNI ROKOVI TERMINI KONSULTACIJA

 

VANREDNO ŠKOLOVANJE  

    RASPORED POLAGANJA ISPITA U JUNSKOM ROKU

ŠKOL.2019/20.GOD.  (od 01.07. do 07.07.2020.god.)

TROGODIŠNJE  I  ČETVOROGODIŠNJE ŠKOLOVANJE

R.B.

P R E D M E T I

dan

datum

vreme

učionica

  1.  

Srpski jezik i književnost  (IV razred)

sreda

01.07.

13.00

8

  1.  

Engleski jezik  (IV razred)

sreda

01.07.

12.00

8

  1.  

Matematika  (IV razred)

četvrtak

02.07.

12.00

8

  1.  

Muzička umetnost

sreda

01.07.

12.00

5

  1.  

Sociologija

petak

03.07.

12.00

5

  1.  

Veronauka  (I, II, III, IV  razred)

petak

03.07.

12.00

5

  1.  

Fizika  (I, II, III  razred)

ponedeljak

06.07.

12.00

4

  1.  

Osnove građevinarstva

petak

03.07.

14.00

9

  1.  

Nacrtna geometrija (II razred)

petak

03.07.

16.00

9

  1.  

Građevinski materijali  (I, II  razred)

petak

03.07.

14.00

9

  1.  

Građevinske  konstrukcije   (II razred)

četvrtak

02.07.

13.00

8

  1.  

Građevinske  konstrukcije   (III razred)

četvrtak

02.07.

13.00

8

  1.  

Organizacija građenja (III razred)

petak

03.07.

15.00

9

  1.  

Organizacija građenja (IV razred)

petak

03.07.

15.00

9

  1.  

Čitanje projekata

četvrtak

02.07.

13.00

8

  1.  

Statika

ponedeljak

06.07.

14.00

5

  1.  

Aplikativni računarski programi

četvrtak

02.07.

15.00

12

  1.  

Preduzetništvo

ponedeljak

06.07.

14.00

5

  1.  

Tehnologija rada sa praktičnom nastavom za izvođače inst. i završ. građ. radova

ponedeljak

06.07.

15.00

5

  1.  

Tehnologija rada sa praktičnom nastavom za r.g.m  

petak

03.07.

13.00

9

  1.  

Tehnologija rada sa praktičnom nastavom za dekoratere zidnih površina (teorija)

ponedeljak

06.07.

13.00

5

  1.  

Tehnologija rada sa praktičnom nastavom za keramičare-teracere-pećare

petak

03.07.

13.00

8

  1.  

Tehničko crtanje  (za elektroinstalatere)

petak

03.07.

13.00

4

  1.  

Praktična nastava (za elektroinstalatere)

petak

03.07.

13.00

4

  1.  

Završni ispit-praktični rad i usmena provera znanja (rukovalac građevinskom mehanizacijom)

utorak

07.07.

13.00

9

  1.  

Maturski ispit – Srpski jezik  i književnost

utorak

07.07.

12.00

8

  1.  

Maturski ispit – Maturski praktični rad sa usmenom odbranom rada-Beton

utorak

07.07.

13.00

8

  1.  

Maturski ispit –  Usmeni ispit iz izbornog predmeta-Organizacija građenja

utorak

07.07.

13.00

8

  1.  

Maturski ispit –  Usmeni ispit iz izbornog predmeta-Osnove građevinarstva

utorak

07.07.

13.00

8

  1.  

Maturski ispit –  Usmeni ispit iz izbornog predmeta-Ispitivanje betona

utorak

07.07.

13.00

8

  1.  

Maturski ispit-Maturski praktični rad

utorak

07.07.

14.00

8

NAPOMENA:  Ispiti se održavaju u objektu praktične nastave.

VANREDNO ŠKOLOVANJE

RASPORED ISPITA U JUNSKOM ISPITNOM ROKU

ŠKOL.2019/20. GOD.(od 01.07. do 07.07.2020.god.)

SPECIJALISTIČKO OBRAZOVANJE /MAJSTORI  I POSLOVOĐE/

R.

B.

P R E D M E T I

dan

datum

vreme

učionica

  1.  

Osnove privrednog i radnog prava

sreda

01.07.

13.00

9

  1.  

Tehnologija građenja

četvrtak

02.07.

14.00

8

  1.  

Elektromotorni pogon sa upravljanjem

petak

03.07.

13.00

4

  1.  

Organizacija rada i 0snove sistema kvaliteta

petak

03.07.

13.00

4

  1.  

Tehnologija rada sa praksom-molero farbar majstor

ponedeljak

06.07.

13.00

5

  1.  

Tehnol. rada sa praksom-majstor za kućne vodovo. i kanalizac. instalacije

petak

03.07.

12.00

9

  1.  

Praksa-poslovođa za građevinsku mehanizaciju

petak

03.07.

13.00

9

  1.  

SPECIJALISTIČKI ISPIT- poslovođa za građevinsku mehanizaciju

utorak

07.07.

13.00

9

  1.  

SPECIJALISTIČKI ISPIT- molero farbar majstor

utorak

07.07.

12.00

5

  1.  

SPECIJALISTIČKI ISPIT-elektroenergetičar za električne instalacije

utorak

07.07.

13.00

4

  1.  

SPECIJALISTIČKI ISPIT- majstor za kućne vodovodne i kanalizacione instalacije

utorak

07.07.

12.00

9

NAPOMENA: Ispiti se održavaju u objektu praktične nastave

VANREDNO ŠKOLOVANJE

RASPORED KONSULTACIJA ZA JUNSKI ISPITNI ROK ŠK. 2019/2020. GOD. (od 25.06. do 01.07.2020.god.)  

/TROGODIŠNJE  I  ČETVOROGODIŠNJE  ŠKOLOVANJE/

ISPITdandatumvremeučionicaobjekatnastavnik
Srpski jezik i književnost  (IV razred)Ponedeljak29.0615.003Teorijska nastvaAnđelija Jezdić
Engleski jezik  (IV razred)Ponedeljak29.06.09.005Praktična nastavaJelena Bešić
Matematika  (IV razred)Petak26.06.13.008Praktična nastavaTanja Momčilović
Muzička umetnostPetak26.06.10.004Teorijska nastvaZdravko Nedić
SociologijaUtorak30.06.11.004Praktična nastavaBudimir Rondović
Veronauka  (I, II, III, IV  razred)Utorak30.06.17.003Teorijska nastvaDragomir Janković
Fizika  (I, II, III  razred)Ponedeljak29.06.11.004Praktična nastavaDanijela Grbić
Osnove građevinarstvaPonedeljak29.06.13.0014Praktična nastavaTijana Petrović
Nacrtna geometrija (II razred)Utorak30.06.16.001Teorijska nastvaMaja Glavaš-Trbić
Građevinski materijali  (I, II  razred)Ponedeljak29.06.13.0014Praktična nastavaTijana Petrović
Građevinske  konstrukcije   (II razred)Ponedeljak29.06.16.001Teorijska nastvaMiloš Petrović
Građevinske  konstrukcije   (III razred)Ponedeljak29.06.16.001Teorijska nastvaMiloš Petrović
Organizacija građenja (III razred)Ponedeljak29.06.15.001Teorijska nastvaBlaženka Đumić
Organizacija građenja (IV razred)Ponedeljak29.06.15.001Teorijska nastvaBlaženka Đumić
Čitanje projekataPonedeljak29.06.17.001Teorijska nastvaNevena Bošković
StatikaUtorak30.06.11.005Praktična nastavaOlivera Karanović
Aplikativni računarski programiPonedeljak29.0612.0012Praktična nastavaMilan Mladenović
PreduzetništvoPonedeljak29.06.10.008Praktična nastavaNevena Marinković
Tehnologija rada sa praktičnom nastavom za izvođače inst. i završ. građ. radova (teorija)Ponedeljak29.06.10.008Praktična nastavaNevena Marinković
Tehnologija rada sa praktičnom nastavom za izvođače inst. i završ. građ. radova (praksa)Ponedeljak29.06.12.008Praktična nastavaBojana Sandić
Tehnologija rada sa praktičnom nastavom za r.g.m  (teorija)Sreda01.07.16.001Teorijska nastvaMarko Stanisavljević
Tehnologija rada sa praktičnom nastavom za r.g.m  (praksa)Utorak30.06.14.009Praktična nastavaGrujo Gašević
Tehnologija rada sa praktičnom nastavom za dekoratere zidnih površina (teorija)Utorak30.06.11.005Praktična nastavaOlivera Karanović
Tehnologija rada sa praktičnom nastavom za dekoratere zidnih površina (praksa)Utorak30.06.12.005Praktična nastavaGoran Mijailović
Tehnologija rada sa praktičnom nastavom za keramičare-teracere-pećare (teorija)Ponedeljak29.06.13.0014Praktična nastavaTijana Petrović
Tehnologija rada sa praktičnom nastavom za keramičare-teracere-pećare (praksa)Ponedeljak29.06.14.0022Praktična nastavaMileta Petrović
Tehničko crtanje  (za elektroinstalatere)Petak26.06.13.004Teorijska nastvaAleksandar Ivanović
Praktična nastava (za elektroinstalatere)Petak26.06.14.004Praktična nastavaSreten Lukić
Završni ispit-praktični rad i usmena provera znanja (rukovalac građevinskom mehanizacijom)Utorak30.06.14.009Praktična nastavaGrujo Gašević
Maturski ispit – Srpski jezik  i književnostPonedeljak29.0615.003Teorijska nastvaAnđelija Jezdić
Maturski ispit – Maturski praktični rad sa usmenom odbranom rada-BetonPonedeljak29.06.14.0017Teorijska nastvaBiljana Milosavljević
Maturski ispit –  Usmeni ispit iz izbornog predmeta-Organizacija građenjaPonedeljak29.06.15.001Teorijska nastvaBlaženka Đumić
Maturski ispit –  Usmeni ispit iz izbornog predmeta-Osnove građevinarstvaPonedeljak29.06.13.0014Praktična nastavaTijana Petrović
Maturski ispit –  Usmeni ispit iz izbornog predmeta-Ispitivanje betonaPonedeljak29.06.14.0017Praktična nastvaBiljana Milosavljević
Maturski ispit-Maturski praktični radPonedeljak29.06.12.008Praktična nastavaBojana Sandić

RASPORED KONSULTACIJA  ZA JUNSKI ISPITNI ROK (od 25.06. do 01.07.2020.god.)  ZA ŠK. 2019/2020.GOD.SPECIJALISTIČKO OBRAZOVANJE /MAJSTORI  I POSLOVOĐE

ISPITdandatumvremeučionicaobjekatnastavnik
Tehnologija građenjaPonedeljak29.06.16.001Teorijska nastvaMiloš Petrović
Elektromotorni pogon sa upravljanjemPetak26.06.12.004Praktična nastavaZorka Jovićević
Organizacija rada i 0snove sistema kvalitetaPetak26.06.12.004Praktična nastavaZorka Jovićević
Tehnologija rada sa praksom-molero farbar majstor (teorija)Utorak30.06.11.005Praktična nastavaOlivera Karanović
Tehnologija rada sa praksom-molero farbar majstor (praksa)Utorak30.06.12.005Praktična nastavaGoran Mijailović
Tehnol. rada sa praksom-majstor za kućne vodovodne i kanalizac. instalacije (teorija)Utorak30.06.14.008Praktična nastavaLjubomir Stojanovski
Tehnol. rada sa praksom-majstor za kućne vodovodne i kanalizac. instalacije (praksa)Utorak30.06.15.008Praktična nastavaNebojša Crnomarković
Praksa-poslovođa za građevinsku mehanizacijuUtorak30.06.14.009Praktična nastavaGrujo Gašević
SPECIJALISTIČKI ISPIT- poslovođa za građevinsku mehanizacijuUtorak30.06.14.009Praktična nastavaGrujo Gašević
SPECIJALISTIČKI ISPIT- molero farbar majstorUtorak30.06.12.005Praktična nastavaGoran Mijailović
SPECIJALISTIČKI ISPIT-elektroenergetičar za električne instalacijePetak26.06.14.004Praktična nastavaSreten Lukić
SPECIJALISTIČKI ISPIT- majstor za kućne vodovodne i kanalizacione instalacijeUtorak30.06.15.008Praktična nastavaNebojša Crnomarković