Саветовалиште за младе ДЗ Звездара и ДЗ Миријево

Поштовани,
Велико нам је задовољство да Вас обавестимо да ће у оквиру активности Развојног саветовалишта и Саветовалишта за младе Дома здравља Звездара и Дома здравља Миријево бити организоване психолошке радионице за ученике виших разреда основне и средње школе.
Радионице ће обухватати различите теме сходно узрасту (самопоуздање, проблеми у вршњачкој групи, контрола и испољавање емоција, проблеми у мотивацији за учење и технике учења…).
Радионице ће кренути од марта текуће године И одржаваће се сваког петка у просторијама Саветовалишта за младе Дома здравља Миријево. Све радионице су наравно бесплатне. Учесници ће бити подељени у мале групе, не више од пет. Радионице ће водити психолог Марица Живковић и психолог Марија Манојловић који са децом и иначе раде уоквиру наведених домова здравља.