Распоред консултација 3. и 4. степен децембарски рок 2022


Г Р А Ђ Е В И Н С К А   Ш К О Л А
Х а ј д у к   С т а н к o в а 211 000 БеоградТ:+381 11 2403 525, 2401 733

Е пошта: gradjevinska@sbb.rsБрој:878www.gradjevinska.edu.rsДатум: 17.11.2022 год.
 ВАНРЕДНО ШКОЛОВАЊЕРАСПОРЕД КОНСУЛТАЦИЈА ЗА ДЕЦЕМБАРСКИ ИСПИТНИ РОК ШК. 2022/2023(од 21.11. до  02.12.2022.год.)/ТРОГОДИШЊЕ И ЧЕТВОРОГОДИШЊЕ ШКОЛОВАЊЕ/
Р.Б.НАЗИВ ПРЕДМЕТАДАНЧАСУЧИОН.ОБЈЕКАТНАСТАВНИК
Српски језик и књижевност (I,II,III,IV разред)Среда 529ТеоријсканаставаАнђелија Јездић
Математика (I,II,III,IV разред)Понедељак724ТеоријсканаставаМилојка Максић Козомара
Рачунарство и информатикаПонедељак724ТеоријсканаставаМилојка Максић Козомара
Енглески језик  (II,III,IV разред)Уторак 558ТеоријсканаставаДанка Нешовић
Физика  (I, II, III  разред)Уторак 61ТеоријскаНаставаДанијела Грбић
ХемијаЧетвртак 53ТеоријскаНаставаЉиљана Деспотовић
Екологија и заштита животне срединеУторак 358ТеоријсканаставаМаријана Годан
Музичка уметностСреда 622ТеоријскаНаставаАндрија Војводић
Ликовна уметностСреда 722ТеоријскаНаставаНаташа Јанковић
ИсторијаУторак460Петар Нешић
ФилозофијаСреда 629ТеоријскаНаставаАна Јовановић
СоциологијаЧетвртак 738ТеоријсканаставаБудимир Рондовић
Грађанско васпитањеЧетвртак 738ТеоријсканаставаБудимир Рондовић
Веронаука  (I, II, III, IV  разред)Уторак 459ТеоријсканаставаМилија Јокић
Физичко васпитањеПонедељак 5салаТеоријсканаставаПетар Миладиновић
Основе грађевинарстваСреда 322ТеоријсканаставаСунчица Кушић
Нацртна геометријаЧетвртак 43ТеоријсканаставаМаја Главаш-Трбић
Статика и отпорност материјалаУторак 41ТеоријсканаставаОливера Карановић
Грађевински материјалиПетак 71ТеоријсканаставаНаташа Прокић
Грађевинске  конструкције   (I, II, III  разред)Уторак 51ТеоријсканаставаМилош Петровић
Грађевинска механизацијаУторак 51ТеоријсканаставаМилош Петровић
Читање пројекатаПетак 658ТеоријсканаставаНевена Бошковић
Геомеханичка испитивањаПетак 658ТеоријсканаставаНевена Бошковић
Асфалтне мешавинеПетак 71ТеоријсканаставаНаташа Прокић
Испитивање бетонаСреда 522ТеоријсканаставаГорица Лазаревић
Испитивање грађевинских материјалаЧетвртак 73ТеоријсканаставаБлаженка Ђумић
Електрични апарати и уређајиУторак 741Теоријска наставаЗорка Јовичевић
Електричне мреже и постројењаУторак 741Теоријска наставаЗорка Јовичевић
Технологија рада са практичном наставомза извођаче инст. и завршних грађ. радова(теорија)Среда 522ТеоријсканаставаГорица Лазаревић
Технологија рада са практичном наставомза извођаче инст. и завршних грађ. радова(пракса)Среда 78Практич.наставаБојана Сандић
Технологија рада са практичном наставомза декоратере зидних површина   (теорија)Уторак 41ТеоријсканаставаОливера Карановић
Технологија рада са практичном наставомза декоратере зидних површина   (пракса)Петак 45Практич.наставаГоран Мијаиловић
Технологија занимања (за руковаоце грађ. механизацијом)Уторак 760ТеоријсканаставаМирјана Шојић-Радић
Машине за производњу и пресовање каменог агрегатаУторак 760ТеоријсканаставаМирјана Шојић-Радић
Практична настава  (за руковаоце грађ. механизацијом) Петак 39Практич.наставаНебојша Црномарковић

Напомена:

  • друга  смена је од 21.11. до 25.11.2022.године   
  • прва смена је од 28.11. до 02.12.2022. године  
  • у прилогу је распоред звона

                                  Директор

                                                                                                                                                                                             _______________________

                                                                                                                                                              Раде Зејак

Распоред звона

Пре подне

ЧасВреме трајањаОдмор
1.07:30 – 08.155 мин
2.08.20 – 09.0515 мин
3.09.20 – 10.055 мин
4.10.10 – 10.5515 мин
5.11.10 – 11.555 мин
6.12.00 – 12.455 мин
7.12.50 – 13.30

После подне

ЧасВреме трајањаОдмор
1.14.00 – 14.455 мин
2.14.50 – 15.3515 мин
3.15.50 – 16.355 мин
4.16.40 – 17.2515 мин
5.17.40 – 18.255 мин
6.18.30 –19.155 мин
7.19.20 – 20.05