Припремна настава за незавршне разреде

ОдељењеНаставникпредметдатум, дан, време и место (бр. каб на пракси)
III – 1Невена БошковићГеомеханичка испитивања14.06.2021. 12 h (17)
III – 1Невена БошковићГеомеханичка испитивања15.06.2021. 12 h(17)
III – 2Невена БошковићТехнологија рада са практичном
наставом – извођачи завршних
радова
16.06.2021. 12 h (5) и 18.06.2021. 12 h (5)
I – 1,2,3Невена БошковићГрађевинске конструкције21.и 22.06.2021. 12 h (кабинет за информатику)
I2,I3,I4Наталија ЂорђевићЕнглески језик15.06 12h каб 8 i 16.06 12h каб 8
1-5Биљана ВујинГеографија23.06.2021. и 24.06.2021 8.00 каб 5
I -2Сунчица КушићНацртна геометрија,18.06.2021. 12 h, каб 8
I -2Сунчица Кушићоснове грађевинарства23.06.2021. 14 h каб 8
II-1,3,4,Јелена Бешићенглески језик15. 06. 2021. 12h и 14 h (кабинет 5)
III-1Јелена Иветићасфалтне мешавине16.06.2021. 12 h и 18.06.2021. 12 h кабинет 17
I-2Ђумић Блаженкатехничко цртање са чит. пл.25.6. 14.00 h каб 17
2-7Невена Маринковићчитање пројеката14. 6. 14:00h, каб 9
III-1 III-2Весна Црнобрњасрпски језик и књижевност15.06.2021. 14:00 каб 3
II-3 II-7Весна Црнобрњасрпски језик и књижевност14.06.2021. 12;00 каб 3
I-4Весна Црнобрњасрпски језик и књижевност17.06.2021. 14:00 и 16.00 каб 3
2-7Оливера КарановићСтатика18.06. од 12.00 ( каб. 9) и даље у договору са учеником
3-1Оливера КарановићОснове нискоградње18.06. од 14.00 ( каб. 9) и даље у договору са ученицима
1-5Александар ИвановићТехничко цртање23.6. од 12.00 (каб.3)
1-5Сретен ЛукићПрактична настава24.6. од 10.00 (каб.4)
1-1, 1-2, 1-3, 1-6Марија Анђелковић Лукићсрпски језик и књижевност8.6 и 21.6. 2021. у 14.00, каб 5
2-7;Тијана ПетровићОрганизација грађења;14.6. у 16.00
1-6;Основе грађевинарства;14.6.2021. од 14.00 каб.8;
1-1;1-2;1-3;1-4 1-6;Грађевински материјали.15.6.2021. од 12.00 и 14.00 каб. 8;
2-7Петар Ракастехнологија рада са практичном наставом (пракса)15.06.2021. године од 14.00, 16.06. у 16.00, 17. 06. и даље у договору са учеником 10% часова, учионица 30(пракса)
1-1,2,3,4,6Данијела ГрбићФизика16.06 од 16.00, каб 9 и 17.06 од 12.00 кабинет 9
2-1,2Данијела ГрбићФизика16.06 од 12.00, каб 9 и 17.06 од 16.00 кабинет 9
3-1,2Данијела ГрбићФизика16.06 од 14.00 каб.9 и 17.06 од 14.00 кабинет 9
2-7Милан МладеновићТехнологија рада са практичном наставом (теорија)18.06.2021. године од 14.00 учионица 30 (пракса)
3-7Милан МладеновићКултура становања18.06.2021. године од 16.00 учионица 30 (пракса)
1-5Драган МатићФизичко васпитање23.6.2021. године од 14:00- 15:30, сала
3-1, 3-2Будимир РондовићСоциологија14.06.2021. од 14:00
2-3Будимир РондовићСоциологија са правима грађана14.06.2021. од 16:00, каб 5
1-2,1-5Љиљана ДеспотовићХемија24.6.2021. од 10.00 каб.4
2-4Маја Главаш-ТрбићНацртна геометрија21.6.2021. у 12.00 7 часова каб 5
1-4Маја Главаш-Трбићтехничко цртање са чит. пл.25.6. 14.00 h каб 14
2-4,6,7; 3-2Милош ПетровићГрађевинске конструкције14.6. од 12:00, 15.6. од 12:00, 16.6. од 12:00
1-2Ђурашиновић Миланфизичко васпитање14.06 од 16.00 сала
1-5Савовић ЈеленаМатематика23.6.2021. и 24.6.2021. у 10.00, каб
3-1,Биљана МилосављевићИспитивање бетона16.6.2021. у 14.00 и кабинет 17 и 17.6. у 16.00, каб 17
2-1Биљана МилосављевићИспитивање бетона16.06.2021 у 16.00 часова каб 17 и 17.6. у 12.00, каб 17
2-1Биљана МилосављевићИспитивање грађ.материјала17.06.и 18.06.2021 14:00 зграда праксе каб.8
1-2,1-5,2-7Љиљана РакићИсторија24.06.2021. од 14.00 кабинет 8, зграда праксе
1-1,1-2,Маријана ГоданБиологија15.6.2021. 14.00 и 16.00 часова каб 8
1-3,1-4,Маријана ГоданЕкологија и заштита животнe средине21.06.2021. од 16:00 каб 4
1-5Маријана ГоданЕкологија и заштита животнe средине24.06.2021. у 12.00, каб 4
1-2 Катарина БожиновићМатематика23.6.2021. од 10 часова каб инф
2-3Катарина БожиновићМатематика15.6.2021. од 12 часова, каб инф
3-1,3-2,Данка НешовићЕнглески језик15.06.2021 од 16 часова, каб. 4 и 16.6. у 16.00, каб 4
1-6,Данка НешовићЕнглески језик15.06.2021 од 14 часова, каб. 4 16.6. у 12.00, каб 4
1-5Данка НешовићЕнглески језик24.06.2021 од 12 часова, каб. 4
2-7Данка НешовићЕнглески језик15.06.2021 од 12 часова, каб. 4 16.6. у 14.00, каб 4
1-5Наташа ЈанковићЛиковна култура25.06.2021. од 8 часова каб 9
1-5Бојана ЂорђевићРиФ28.06.2021. у 10.00 каб инф
1-5Зорка ЈовичевићОЕТ29.06.2021. у 10.00 каб 4
1-5Данијела Грбићфизика25.06.2021. у 14.00 часова, каб 4
1-5М. А. ЛукићСрпски језик и књижевност25.06.2021. у 16.00 часова, каб 4