OTVORENA VRATA

Školska 2019/20. godina

Spisak odeljenjskih starešina

odeljenje odeljenjski starešina
1‐1 Jelena Bešić
1‐2 Milan Đurašinović
1‐3 Nevena Marinković
1‐4 Ljiljana Despotović
1‐5 Zorka Jovičević
1‐6 Danijela Grbić
1‐7 Milan Mladenović
2‐1 Marija Nikolić
2‐2 Tijana Petrović
2‐3 Biljana Vujin
2‐4 Olivera Karanović
2‐5 Aleksandar Ivanović
2‐6  Jelena Savović
2‐7 Anđelija Jezdić
3‐1 Biljana Milosavljević
3‐2 Bojana Đorđević
3‐3 Sunčica Kušić
3‐4 Miloš Petrović
3‐5 Dafina Žagar Markov
3‐6 Gordana Zdravković
3‐7  Katarina Božinović
3-8  Blaženka Đumić
4‐1  Vesna Crnobrnja
4‐2 Tanja Momčilović


Vreme prijema roditelja

R.b. Ime i prezime Dan(smena) vreme mesto
1. Aleksandar Ivanović sre 4.čas teorija
2. Ana Jovanović pet 6.čas teorija
3. Nevena Marinković čet 4.čas teorija
4. Anđelija Jezdić pon 4.čas teorija
5. Biljana Vujin pet 4.čas teorija
6. Biljana Milosavljević sre 4.čas teorija
7. Blaženka Đumić uto 3.čas teorija
8. Bojana Đorđević čet 4.čas teorija
9. Brankica Todorović pon 12.00 praksa
10. Bojana Sandić uto 12.00 praksa
11. Budimir Rondović uto 4.čas teorija
12. Vesna Crnobrnja pon 5.čas teorija
13. Vladana Ivanov sre 5.čas teorija
14. Goran Mijailović pon 12.50 praksa
15. Gordana Zdravković sre 4.čas teorija
16. Grujo Gašević pon 12.50 praksa
17. Dalibor Jevtić pet 4.čas teorija
18. Danijela Grbić uto 4.čas teorija
19. Danka Nešović čet 5.čas teorija
20. Dafina Žagar Markov sre 3.čas teorija
21. Dragan Matić pet 3.čas teorija
22. Dragomir Janković čet 5.čas teorija
23. Zdravko Nedić sre 5.čas teorija
24. Zorka Jovičević pet 2.čas teorija
25. Jelena Bešić pet 3.čas teorija
26. Jelena Ivetić sre 3.čas teorija
27. Jelena Savović sre 2.čas teorija
28. Katarina Božinović pet 3.čas teorija
29. Ljiljana Despotović čet 2.čas teorija
30. Ljubomir Stojanovski sre 4.čas teorija
31. Maja Glavaš-Trbić sre 4.čas teorija
32. Marija Nikolić pon 3.čas teorija
33. Marijana Godan čet 3.čas teorija
34. Milan Đenadić čet 12.00 praksa
35. Milan Đurašinović sre 4.čas teorija
36. Milan Mladenović čet 7.čas teorija
37. Milena Krstić uto 4.čas teorija
38. Mileta Petrović pon 12.50 praksa
39. Milivoj Tomić uto 2.čas teorija
40. Miloje Simanić uto 12.50 teorija
41. Miloš Janković pon 12.50 teorija
42. Miloš Petrović pet 2.čas teorija
43. Miroslav Kostić pon 12.50 praksa
44. Ljiljana Rakić uto 3.čas teorija
45. Nataša Pašić pet 4.čas teorija
46. Nebojša Crnomarković pon 12.00 praksa
47. Nevena Bošković sre 4.čas teorija
48. Olivera Karanović uto 3.čas teorija
49. Petar Miladinović uto 4.čas teorija
50. Petar Rakas pon 12.50 teorija
51. Sanja Pavlović uto 4.čas teorija
52. Sreten Lukić uto 3.čas praksa
53. Sunčica Kušić uto 4.čas teorija
54. Tanja Momčilović pet 5.čas teorija
55. Tatjana Konstantinidis sre 3.čas teorija
56. Tijana Petrović sre 2.čas teorija


 

Saradnja roditelja sa stručnim saradnicima

Pedagog škole, Dušanka Nedeljković

Smena Vreme
Pre podne 08.00-14.00
Posle podne 13.30-19.30

Pedagog prati smenu učenika u zgradi teorijske nastave.

 

Psiholog škole, Nada Čuturilo

Smena Vreme
Pre podne 08.00-14.00
Posle podne 13.30-19.30

Psiholog prati smenu učenika u zgradi praktične nastave.

U prvom polugodištu, u smeni pre podne radi ponedeljkom i četvrtkom, a u smeni posle podne radi utorkom, četvrtkom i petkom.

U drugom polugodištu, u smeni pre podne radi utorkom, četvrtkom i petkom, a u smeni posle podne radi ponedeljkom i četvrtkom.

 

Bibliotekar škole, Vesna Đurašinović

Smena Vreme
Pre podne 08.00-14.00
Posle podne 13.30-19.30

Bibliotekar prati smenu učenika u zgradi teorijske nastave.