ОТВОРЕНА ВРАТА

ОТВОРЕНА ВРАТА ШК. 2017/18. год.

Р.б. Име и презиме наставника Дан (смена) Време
1. Александар Ивановић понедељак 6 час
2. Александра Петровић уторак 3 час
3. Ана Јовановић петак 3 час
4. Андрија Ракочевић петак 2. час
5. Анђелија Јездић петак 4. час
6. Биљана Вујин понедељак 5. час
7. Биљана Милосављевић уторак 4. час
8. Блаженка Ђумић уторак 2. час
9. Бобан Спасојевић понедељак 4. час
10. Бојана Ђорђевић уторак 3. час
11. Бојана Сандић уторак 09:00 (зграда практичне наставе)
12. Будимир Рондовић понедељак 5. час
13. Ведрана Ранисављевић уторак 4. час
14. Весна Црнобрња среда 3. час
15. Војин Булатовић понедељак 09:00 (зграда практичне наставе)
16. Горан Мијаиловић понедељак 09:00 (зграда практичне наставе)
17. Грујо Гашевић понедељак 09:00 (зграда практичне наставе)
18. Данијела Грбић

(Александра Милошевић)

четвртак 5. час
19. Данка Нешовић среда 2. час
20. Дафина Жагар Марков понедељак 3. час
21. Душан Ћатић понедељак 5. час
22. Жарко Ђурашиновић понедељак 3. час
23. Здравко Недић среда 13:30
24. Зорка Јовичевић четвртак 5. час
25. Игорка Јорданов среда 4. час
26. Јелена Бешић четвртак 4. час
27. Јелена Јанковић среда 5. час
28. Јелена Савовић среда 3. час
29. Бојана Јовичић

(Јулијана Илијћ)

уторак 4 час
30. Катарина Божиновић четвртак 5. час
31. Маја Главаш‐Трбић петак 3. час
32. Милан Ђенадић понедељак 09:00 (зграда практичне наставе)
33. Милан Ђурашиновић четвртак 3. час
34. Милан Младеновић уторак 3 час
35. Милена Крстић задњи понедељак у месецу 13.30
36. Милета Петровић понедељак 09:00 (зграда практичне наставе)
37. Миливој Томић петак 09:00 (зграда практичне наставе)
38. Милијана Прица задњи понедељак у месецу 5 час
39. Милош Петровић петак 4 час
40. Мирослав Костић понедељак 09:00 (зграда практичне наставе)
41. Михаило Васиљевић понедељак 09:00 (зграда практичне наставе)
42. Наташа Пашић среда 3. час
43. Небојша Црномарковић уторак 09:00 (зграда практичне наставе)
44. Невена Џодић четвртак 5. час
45. Оливера Карановић понедељак 4. час
46. Петар Миладиновић уторак 3. час
47. Петар Ракас уторак 09:00 (зграда практичне наставе)
48. Предраг Ковачевић петак 3. час
49. Радмила Митић уторак 5. час
50. Радмила Тодоровић уторак 09:00 (зграда практичне наставе)
51. Сања Радивојевић петак у смени после подне 3. час
52. Сретен Лукић петак 09:00 (зграда практичне наставе)
53. Сунчица Кушић понедељак 4. час
54. Тања Момчиловић среда 5. час
55. Тијана Петровић уторак 3. час

Педагог школе, Душанка Недељковић

Смена Време
Пре подне 08.00-14.00
После подне 13.30-19.30

Педагог прати смену ученика у згради теоријске наставе.

Библиотекар школе, Весна Ђурашиновић

Смена Време
Пре подне 08.00-14.00
После подне 13.30-19.30

Библиотекар прати смену ученика у згради теоријске наставе.