ОТВОРЕНА ВРАТА

ОТВОРЕНА ВРАТА ШК. 2016/17. год.

НАПОМЕНА:

  1. СМЕНА (ОДЕЉЕЊА 1-1 ДО 2-3); 2. СМЕНА (ОДЕЉЕЊА 2-4 ДО 4-2).
Р.б. Име и презиме Дан (смена) Време
1. Јелена Бешић Уторак , са 1. сменом 5. час
2. Катарина Божиновић Понедељак, са 2. сменом 3. час
3. Војин Булатовић Петак, Х. Станкова 2 у 9 часова
4. Михаило Васиљевић Петак, Х. Станкова 2 у 9 часова
5. Мирјана Влашић Николић Среда, са 2. сменом 3. час
6. Грујо Гашевић Петак, Х. Станкова 2 у 9 часова
7. Маја Главаш-Трбић Четвртак, са 1. сменом 3. час
8. Данијела Грбић Четвртак, са 1. сменом 5. час
9. Милан Ђенадић Петак, Х. Станкова 2 у 9 часова
10. Бојана Ђорђевић Петкак 5. час
11. Блаженка Ђумић Понедељак, са 2. сменом 3. час
12. Жарко Ђурашиновић Среда, са 1. сменом 4. час
13. Милан Ђурашиновић Петак, у недељи кад је прва смена пре 3. час, пре подне
14. Дафина Жагар Марков Среда, са 1. сменом 4. час, пре подне
15. Анђелија Јездић Среда, са 2. сменом 4. час
16. Ана Јовановић Петак 3. час, први петак у месецу
17. Зорка Јовичевић Петак 4. час
18. Бојана Јовичић Среда, са 2. сменом 4. час
19. Игорка Јорданов Уторак , са 1. сменом 5. час
20. Јелена Јанковић Понедељак, са 1. сменом 4. час
21. Предраг Ковачевић Среда, са 2. сменом 2. час, после подне
22. Мирослав Костић Петак, Х. Станкова 2 у 9 часова
23. Оливера Карановић Понедељак, са 2. сменом 4. час
24. Сунчица Кушић Среда, са 1. сменом 4. час
25. Сретен Лукић Уторак, Х. Станкова 2 у 9 часова
26. Горан Мијаиловић Петак, Х. Станкова 2 у 9 часова
27. Петар Миладиновић Четвртак, са 2. сменом 4. час
28. Нада Миленковић Среда, са 1. сменом 4. час
29. Биљана Милосављевић Среда, са 2. сменом 4. час
30. Радмила Митић Уторак , са 1. сменом 3. час
31. Милан Младеновић Четвртак, са 2. сменом 3. час
32. Тања Момчиловић Уторак , са 2. сменом 3. час
33. Здравко Недић Среда, са 1. сменом 8. час, пре подне
34. Данка Нешовић Понедељак, кад је 2. смена пре подне

Уторак, кад је 2. смена после подне

3.час, пре подне

4. час, после подне

35. Наташа Пашић Петак 3. час
36. Александра Петровић Четвртак, са 2. сменом 1. час, после подне
37. Милета Петровић Петак, Х. Станкова 2 у 9 часова
38. Милош Петровић Четвртак, са 2. сменом 5. час
39. Петар Ракас Петак, Х. Станкова 2 у 9 часова
40. Андрија Ракочевић Понедељак, са 2. сменом 4. час
41. Ведрана Ранисављевић Четвртак, са 1. сменом 4. час, пре подне
42. Будимир Рондовић Понедељак, са 2. сменом 7. час
43. Бобан Спасојевић Уторак , са 1. сменом 3. час
44. Јелена Савовић Понедељак, кад је 1. смена после подне

Среда, кад је 1. смена пре подне

5. час, после подне

5. час, пре подне

45. Бојана Сандић Четвртак, Х. Станкова 2 у 9 часова
46. Ненад Симић Понедељак, са 1. сменом 5. час
47. Жељко Соколовић Петак 4. час, први петак у месецу
48. Радмила Тодоровић Уторак, Х. Станкова 2 у 9 часова
49. Весна Црнобрња Уторак , са 1. сменом 3. час
50. Небојша Црномарковић Петак, Х. Станкова 2 у 9 часова
51. Невена Џодић Четвртак, са 1. сменом 3. час

 Сарадња родитеља са стручним сарадницима

Педагог школе, Душанка Недељковић

Дан Време
Понедељак 08.30-14.30
Уторак 08.30-14.30
Среда 13.00-19.00
Четвртак 13.00-19.00
Петак 08.30-14.30

Библиотекар, Весна Ђурашиновић

Дан Време
Понедељак 13.00-19.00
Уторак 13.00-19.00
Среда 08.30-14.30
Четвртак 08.30-14.30
Петак 08.30-14.30