DOPUNSKA I DODATNA

Školska 2019/20. godina

Ime i prezime Dopunska nastava 19/20 dodatna nastava 19/20 sekcija
predmet razred, odelj. dan vreme, mesto predmet razred, odelj. dan vreme, mesto
Aleksandar Ivanović elektronika, el. inst. jake struje, el. merenja, ekon. i org. preduzeća, el. mreže i postrojenja, teh. crtanje, računarstvo i informatika 1-5, 2-5, 3-5 sreda 13.30-14.00 kabinet 24
Ana Jovanović filozofija, etika 4-1,2 petak 13.30 prva smena
Anđelija Jezdić srpski jezik i književnost 2-1, 2-5, 2-6, 2-7 četvrtak 1.smena, sreda 2. smena 13.30-14.00 kabinet 60
Biljana Vujin geografija 1/5,1/7, 2/1,2,3,4,6 petak 13.30-14.00 kabinet 7 pre podne
Biljana Milosavljević beton, ispitivanje betona 4/1 svaka druga sreda, predčas, kada su popodnavna smena 13:00 -14:00 uč.17 zgrada prakse
Blaženka Đumić tehn.crtanje organizacija građenja upravljanje održ. objekata 1-1,2; 3-4,6,7,8; 3-2,4-2 prepodne- sreda popodne-četvrtak 13.30-14.00 kabinet 38
Bojana Đorđević matematika; računarstvo i informatika 1-3, 3-1, 3-2; 1-3, 1-4, 1-6, 1-7 ponedeljak – popodne, sreda – prepodne 13:30-14:00 kabinet 23/24
Bojana Sandić Tehnologija rada sa praktičnom nastavom (praksa) 2-2, 3-3, 4-1 ponedeljak 13:30-14:00 učionica 8 zgrada praktične nastave
Brankica Todorović Tehnologija rada sa praktičnom nastavom (praksa) 2-2 sreda 13:30-14:00 učionica 8 zgrada praktične nastave
Budimir Rondović Ustav i prava građana,
Sociologija,
Sociologija sa pravima građana
3-4,3-5,3-6,3-7,4-1,
3-1, 3-3
4-2,3-8
ponedeljak,
utorak
13:30-14:00
zgrada teorije
kabinet 55
Ustav i prava građana,
Sociologija,
Sociologija sa pravima građana
3-4,3-5,3-6,3-7,
4-1,
3-1, 3-3
4-2, 3-8
ponedeljak,
utorak
13:30-14:00
zgrada teorije
kabinet 55
Vesna Crnobrnja srpski jezik i književnost 1-1, 1-2, 3-2, 3-3, 4-1, 4-2 Utorak 13:30-14:00, kabinet br. 2. Zgrada teoretske nastave
Vladana Ivanov engleski jezik 1-3, 1-4, 1-7, 4-1, 4-2 sreda 13:30-14:00 kabinet 52, zgrada teorijske nastave
Goran Mijailović praktična nastava – dek 1-6, 2-6, 3-7 ponedeljak
Gordana Zdravković srpski jezik i književnost 1-3, 1-4, 1-5, 1-6,1-7, 3-6 ponedeljak (poslepodnevna smena – prva godina) i petak (poslepodnevna smena, treća godina) 13.30-14.00 zgrada teorije, kabinet 2 Srpski jezik i književnost 1-3, 1-4, 1-5, 1-6, 1-7, 3-6 utorak (poslepodnevna smena – prva godina) i četvrtak (poslepodnevna smena – treća godina) 13.30-14.00 zgrada teorije, kabinet 2
Grujo Gašević praktična nastava – rgm 1/3,2/3,3/4 utorak 13,30-14,00 kabinet 9
Dalibor Jevtić praktična nastava 1-5, tehnologija rgm 1-3, 1-5, 2-3, 3-4 utorak 13,30-14,00 kabinet , zgrada prakse
Danijela Grbić Fizika 1-1,2,3,4,5,6,7 2-1,2 3-1,3 sreda (prepodnevna smena- prva godina) Petak (posle podnevna smena-druga i treća godina) 13:30-14:00 učionica 8
Danka Nešović engleski jezik 1-5,1-6,2-1,2-2,2-3, ponedeljak, utorak 1. smena, petak 2. smena, kabinet 59 13.30
Dafina Žagar Markov srpski jezik i književnost 2-2,2-4,3-4,3-5 ponedeljak (prepodnevna smena) četvrtak (popodnevna smena) 13.13-14.00 zgrada teorije, kabinet br.29
Dragan Matić fizičko vaspitanje 2-7, 1-7 1-4,1-6 petak 2. smena 13.30, sala
Dragomir Janković verska nastava sva odeljenja utorak 13.30, kab. 52
Zdravko Nedić muzička um. 1-1,2,4,5,6,7 sreda, pre podne 13.30
Zorka Jovičević elektro predmeti 1-5,2-5,3-5 utorak 13:30-14:00 kabinet8
Jelena Bešić engleski jezik 1-1,2, 3-1,2,3,4,5,6,7 utorak 13:30-14:30 kabinet 58
Jelena Ivetić Tehnologia rada sa praktičnom nastavom (praksa), Asfaltne mešavine 1-6, 3-1, 4-1 sreda 13:30-14:00 kabinet 17, praksa
Jelena Savović matematika 1-4,5,6,7 2-6 petak 13:30-14:00 matematika 4-1 četvrtak 13:30-14:00
Katarina Božinović matematika 1-1, 3-3,4,5,6,7, 4-1  četvrtak(prepodnevna smena)  utorak (popodnevna smena) 13:30-14:00 teorija kabinet 28
Ljiljana Despotović hemija 1-1,1-2,1-4,1-5,1-6,1-7 četvrtak 13:30-14:00
Ljiljana Rakić istorija sreda 7. čas
čatvrtak 13.30, kabinet 57
Ljubomir Stojanovski stručni premeti 3-1,4-1,4-2 1-7,2-7 ponedeljak petak 13,30-14,00 kabinet 17 praksa 13,30-14,00 kabinet 59 teorija
Maja Glavaš-Trbić stručni premeti 1-1,2,3,4,6 2-4,6 3-3,6, 4-1 utorak, sreda, četvrtak 7. čas, kab.41
Marija Nikolić matematika 1-2, 2-1,2,3,4 četvrtak-posle podne(prva godina), sreda-pre podne(druga godina) 13:30-14:00 kabinet 22
Marijana Godan Biologija/Ekologija i zaštita životne sredine 1-1,1-2,1-3,1-5 Utorak (kada idemo pre podne) i Četvrtak (kada idemo posle podne) 13:30-14:00 kabinet 57,13:30-14:00 kabinet 53
Milan Đenadić Praktična nastava, tesar, operater, održ. objekata(praksa) 1-3,7 2-4, 3-2 utorak 13:30 – 14:00 učionica (radionica) 13 u zgradi praktične nastave
Milan Đurašinović fizičko vaspitanje 1-1,2,3,5 2-5,6, 3-5,6,7, 4-2 četvrtak 13.30, sala
Milan Mladenović Građevinske konstrukcije 3-2, 3-6, 3-7 Utorak (prepodne) i ponedeljak (poslepodne) 13:30-14:00 kabinet 38
Milena Krstić građansko vaspitanje 1-1,2,3,4,6,7 utorak, 2. smena 13.30
Mileta Petrović Tehnologija rada sa praktičnom nastavom (praksa) 1-4,2-4 i 3-6 keramičari utorak smena pre podne od 07:00-07:30, poslepodnevna smena od 13:30-14:00 kabinet br.22 zgrada praktične nastave
Milivoj Tomić Praktična nastava, el. 1-5,2-5, sreda 13.30 kabinet praktične nastave broj 3
Miloje Simanić Tehnologija rada sa praktičnom nastavom (praksa) / Održavanje objekata (praksa) 1-4, 4-2 utorak 13:30-14:00 kabinet 12, zgrada praktične nastave
Miloš Janković Tehnologija rada sa praktičnom nastavom (praksa) 1-3,2-4 i 3-7 zidari utorak smena pre podne od07:00-07:30, poslepodnevna smena od 13:30-14:00 kabinet br.18 Zgrada praktične nastave
Miloš Petrović Građevinske konstrukcije, Tehnologija rada, Održavanje objekata 2-3,2-4,2-6,3-2.3-4,3-6 sreda (pre podne), četvrtak 13:30 sre. (drugi razred), 7.čas čet. (treći razred), kabinet 39, teorija
Miroslav Kostić praktična nastava, 1/3,2/6,3/6 Utorak 13,30 -14,00 kabinet 15
Nataša Pašić likovna kultura 1-5, 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 2-6 sreda 13:30, kabinet 53 prva smena
Nebojša Crnomarković Tehnologija rada sa praktičnom nastavom (praksa) – MSG i RGM (dualno) I-3 RGM, I-7 i II-7 MSG četvrtak 13.30-14.00 učionica 30, praksa
Nevena Bošković Građevinske konstrukcije
Čitanje projekata
1-1,1-2,1-3,
2-1,2-2,2-3
2-7
3-3
4-1
utorak
sreda
12.45-13.30
12.45- 13.30
računarski kabinet
zgrada prakse
1-1,1-2,1-3,
2-1,2-2,2-3
2-7
3-3
4-1
utorak
sreda
12.45-13.30
12.45- 13.30
računarski kabinet
zgrada prakse
Nevena Marinković Preduzetništvo;tehnologija rada sa praktičnom nastavom;kućne instalacije;organizacija. 3-8, 4-2,3-2,4-1;1-3, 2-4, 3-7, 4-1 utorak 13:30-14:00 (pre podne smena) kabinet br 3.13:30-14:00 (posle podne smena) kabinet br 3.
Olivera Karanović statika i om statika 3-1, 2-1,2,3,4,6,7 ponedeljak – prva smena, sreda – druga smena 3-1 ( 12.45 -13.30) drugi razred 13.30 -14.00 ( uč.4 teorija)
Petar Miladinović fizičko vaspitanje 2-1,2,3,4 3-1,2,3,4,8 4-1 utorak 13.30 sala
Petar Rakas Tehnologija rada sa praktičnom nastavom (praksa), msg II – 7 i III-8 četvrtak 12.50-13.20 smena prepodne; 19.15-19.45 smena popodne; učionica 30, zgrada prakse. Tehnologija rada sa praktičnom nastavom (praksa) II – 7 i III-8 četvrtak 12.50-13.20 smena prepodne; 19.15-19.45 smena popodne; učionica 30, zgrada prakse.
Sanja Pavlović ekologija 1-4,1-6,3-8 utorak
Sreten Lukić praktična nastava 1-5; 2-5; 3-5 četvrtak 13:30 – 14:00 kabinet br.4
Sunčica Kušić 1-1,2,4,6,7; 2-1,2,3; 3-3 prepodne sreda i četvrtak 13.30-14.00 kabinet 40
Tanja Momčilović Matematika 2-5,2-7, 3-8 Pre podne ponedeljak 13:30, kabinet 24 Matematika 4-2 Četvrtak 13:30, kabinet 24
4-2 Utorak
Tatjana Konstantinidis računarstvo i informatika 1-1,2,3,4,5,6,7 sreda 13.30-14.00, rač. kabinet u zgradi prakse
Tijana Petrović građevinski materijali, osnove građevinarstva, organizacija građenja, tehnologija rada sa praktičnom nastavom/keramičari 1-1,2,3,4,6,7 2-2 2-4 ponedeljak i četvrtak 13:30-14:00 13:30-14:00 kabinet 3