Допунска, додатна, секције

ДОПУНСКА НАСТАВА ДОДАТНА НАСТАВА СЕКЦИЈЕ
Презиме и име ДАН, ВРЕМЕ КАБИНЕТ Одељења ДАН, ВРЕМЕ КАБИНЕТ Одељења ДАН, ВРЕМЕ КАБИНЕТ Одељења
Бешић Јелена понедељак 13.30 (обе смене) кабинет 59 1-1,1-2,1-3,1-4,1-5,1-6,1-7,1-8,2-3 четвртак 13.30 кабинет 59 1-1,1-2,1-3
Божиновић Катарина понедељак 13.30 (обе смене) кабинет 28 1-4,1-5,1-6,1-7,2-4, 2-6
Бошковић Невена петак 7. час (смена пре
подне),

13.15 (смена после подне)

кабинет 39 1-1, 1-2, 1-3,2-1,

2-2,2-7
3-4, 3-7

уторак 7. час кад иду
пре подне и претчас
кад иду после подне
кабинет 39 1-1, 1-2, 1-3,2-1, 2-2,
2-7,3-4, 3-7
четвртак 7. час кад иду
пре подне и претчас
кад иду после подне, макетарство
кабинет 54 1-1, 1-2, 1-3,2-1,
2-2, 2-7,3-4, 3-7
Вујин Биљана среда 13.30 (обе смене) кабинет 60 1-2,1-5,1-8,2-1,2-3,

2-4,2-6

Главаш-Трбић Маја уторак, среда 13.30 (смена после подне),

четвртак 13.30 (обе смене)

кабинет 41 1-1, 1-4, 1-6, 1-7, 1-8, 2-3, 2-4, 2-6, 4-2
Ђорђевић Бојана уторак 7. час (обе смене) кабинет 23 1-2, 1-8, 3-4, 3-5 среда 7. час кабинет 22 1-2
Ђумић Блаженка 13.30 понедељак (смена пре подне);

13.30 петак (смена после подне)

кабинет 38 1-1, 2-1 ,3-2, 3-3, 3-4, 3-6, 3-7, 4-1, 4-2 пре подне-уторак 13.30; поподне-четвртак 13.30 кабинет 38 1-1, 2-1 ,3-2, 3-3, 3-4, 3-6, 3-7, 4-1, 4-2
Ђурашиновић Жарко уторак, 13.30, фудбал сала, терен, сва одељења
Ђурашиновић Милан четвртак, 13.30, рукомет сала, терен, сва одељења
Жагар Марков Дафина 13.30 среда (смена пре подне); 13.30 понедељак (смена после подне) кабинет 2 1-1, 1-2, 1-5
Ивановић Александар среда 13.30 (обе смене) кабинет 58 1-5,2-5,3-5 четвртак, 13.30 зграда праксе, кабинет 3 1-5,2-5,3-5
Пајић Јелица понедељак 7. час (обе смене) кабинет 2 1-3, 1-4, 1-6, 1-7, 1-8, 3-1 понедељак 13.30-14.00, обе смене кабинет 2 1-3, 1-4, 1-6, 1-7, 1-8, 3-1
Јанковић Јелена среда 13:30-14:00 (обе смене) кабинет 28 1-1, 1-3, 2-7, 3-6, 4-2 уторак преподне 13:30-14:00, четвртак поподне 13:30-14:00 кабинет 28 1-1, 1-3, 2-7, 3-6, 4-2
Јездић Анђелија среда 13.30 (прва смена) уторак 13.30 (друга смена) кабинет 23 3-5, 3-6, 2-5 понедељак зграда теорије, уч. бр. 27
Јовановић Ана петак 13.30 (обе смене) кабинет 28
Јовичевић Зорка уторак, 13.30 (обе смене) кабинет 54 1-5,2-5,3-5
Јорданов Игорка уторак, среда и петак 13.30 (смена пре подне) кабинет 61 I – 6, I – 7, II -2, III – 1, IV – 1
Карановић Оливера понедељак 13.30 (обе смене) кабинет 4 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 2-6, 2-7, 3-1 среда 6.час кабинет 4 3-1
Ковачевић Предраг петак 13:30 (обе смене) кабинет 56 III4
Кушић Сунчица четвртак 7. час (обе смене) кабинет 40 1-2, 1-2,1-3, 1-4, 1-6, 1-7,1-8,2-1 претчас 13:30-14:00 среда кабинет 40 2-1
Миладиновић Петар понедељак, 13.30, кошарка сала, терен, сва одељења
Милосављевић Биљана уторак 13:00-13:30 и 13:30 – 14:00 (смена после подне) кабинет 17 IV/1 – БЕТОН и ИСПИТИВАЊЕ БЕТОНА
Милошевић Александра понедељак, среда, четвртак, петак 13:30 -14:00 (смена поподне) кабинет 5 I/1-8, II/1, III/1,3
Младеновић Милан понедељак 13.30 (обе смене) кабинет 3 I8, II2, II7, III2, III3, III7
Момчиловић Тања понедељак, 6. час (обе смене) кабинет 22 2-2
понедељак, 13:30-14.00 (обе смене) кабинет 22 2-5, 4-1
Нешовић Данка понедељак, петак 13.30, уторак 7. час (смена пре подне) Уторак, среда, четвртак 13.30 (смена после подне) кабинет 58 2-2, 2-4, 2-5, 3-1, 3-4, 3-5, 4-1, 4-2
Пашић Наташа среда 7.час (смена пре подне), 13:30-14(смена после подне) кабинет 38 I2, I5, II1, II2, II3, II4, II6, II7
Петровић Александра среда 13:30-14h (обе смене) кабинет 6 I1,I2,I3,I4,I5,I6,I7,I8
Петровић Милош понедељак 13:30 – 14:00 (смена пре подне), петак 13:30 – 14:00 (смена пре подне) кабинет 39 II3, II4, II6, II7, III2, III4
Петровић Тијана уторак 7. час (обе смене) кабинет 4 42.22.12.27.26.24
Прица Милијана понедељак, 13.30 (смена пре подне) кабинет 6 1-6,1-7
Радивојевић Сања петак 13:30 (обе смене) кабинет 59 II6, II7
Ракочевић Андрија среда и четвртак 13:30-14:00 (смена пре подне) кабинет 54 III2, I8, I7, II4, III7, IV2, III6
Ранисављевић Ведрана четвртак, 13.30 (обе смене) кабинет 6 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 3-7
Рондовић Будимир уторак 13.30
четвртак 7 час (обе смене)
кабинет 55 III4,III5, III6,IV1
III1,III3,III7,IV2
Савовић Јелена пон 7.час (трећи разред) петак 7.час (други разред) (обе смене) кабинет 22 II1, II3, III1, III2, III3, III7 уторак претчас 13:30-14:00 кабинет 22 III1
Спасојевић Бобан понедељак 13:30-14:00 (смена после подне) кабинет 60 I1 – I7 II1 i II7 уторак претчас 13:30-14:00 кабинет 60 I1 – I7 II1 i II7
Тешић Елеонора III1 i IV1:среда 13:30-14 I1,3,4,8,II1:уторак 13:30-14.00 (обе смене) кабинет 59 кабинет 39 III1,IV1 I1,3,4,8 i II1 петак 13:30 кабинет 53 III1,IV1 I1,3,4,8 i II1
Црнобрња Весна среда, 13.30-14.00 (обе смене) кабинет 2 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/6, 4/1,4/2 понедељак учионица број 27 2-3