Августовски испитни рок – поправни испити и припремна настава

РАСПОРЕД ПОПРАВНИХ ИСПИТА ЗА СВЕ РАЗРЕДЕ У

АВГУСТОВСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ  ШКОЛСКЕ 2021/2022.ГОД.

Напомена: Испити се одржавају у згради практичне наставе

ОдељењеПредметДатум одржавања  испитаУчионица
1-1ФизикаПонедељак 29.08. у 9.009
1-1Нацртна геометријаУторак 30.08. у 08.009
1-1Физика Понедељак 29.08. у 9.009
 БиологијаУторак 30.08. у 8.009
1-2Нацртна геометријаУторак 30.08. у 08.009
1-2ФизикаПонедељак 29.08. у 9.009
1-2Енглески језикПетак 26.08. у 8.009
1-4Нацртрна геометријаУторак 30.08. у 08.009
 Техничко цртање са читањем плановаПонедељак 29.08. у 8.009
1-5Енглески језикПетак 26.08. у 8.009
 ФизикаПонедељак 29.08. у 9.009
1-6Енглески језикПетак 26.08. у 8.009
 ФизикаПонедељак 29.08. у 9.009
2-1МатематикаПетак 26.08. у 11.004
 ФизикаПонедељак 29.08. у 9.009
2-1Енглески језикПетак 26.08. у 8.009
 Технологија рада са практичном наставомПонедељак 29.08. у 08.008
2-2Енглески језикПетак 26.08. у 8.009
2-3Српски  језикПонедељак 29.08. у 09.005
2-3Енглески језикПетак 26.08. у 8.009
2-4Српски језикПонедељак 29.08. у 09.005
 Грађ. конструкцијеПетак 26.08. у 8.008
 Енглески језикПетак 26.08. у 8.009
2-5Енглески језикПетак 26.08. у 8.009
3-1ФизикаПонедељак 29.08. у 9.009
3-1Енглески језикПетак 26.08. у 8.009
3-1ФизикаПонедељак 29.08. у 9.009
3-1Статика и отпорност материјалаПетак 26.08. у 11.305
 Испитивање бетонаПонедељак 29.08. у 09.005
3-2ФизикаПонедељак 29.08. у 9.009
3-3Енглески језикПетак 26.08. у 8.009
3-4Енглески језикПетак 26.08. у 8.009
3-6Енглески језикПетак 26.08. у 8.009
3-6Организација грађењаПонедељак 29.08. у 08.008

ПРИПРЕМНА НАСТАВА  ЗА ПОПРАВНИ ИСПИТ АВГУСТОВСКИ РОК ШКОЛСКЕ 2021/22.ГОД.

Припремна настава се одржава у објекту практичне наставе.

ПРЕДМЕТНАСТАВНИКВРЕМЕ
Нацртна геометријаМаја Главаш-ТрбићЧетвртак 25.08.у 13.00
Техничко цртање са читањем плановаМаја Главаш-ТрбићПетак 26.08. у 8.00
Енглески језикДанка Нешовић Јелена БешићУторак 23.08. у 13.00
ФизикаДанијела ГрбићПонедељак 22.08. у 12.00
Српски језикВесна ЦрнобрњаСреда 24.08. у 12.00
МатематикаКатарина БожиновићПонедељак 22.08. у 12.00
Грађевинске конструкцијеНевена БошковићЧетвртак 25.08.у 11.00
Технологија рада са практичном наставом (пракса)Бојана СандићСреда 24.08. у 08.00
БиологијаМаријана ГоданЧетвртак 25.08.у 13.00
Статика и отпорност материјалаОливера КарановићЧетвртак 25.08.у 08.00
Испитивање бетонаБиљана МилосављевићЧетвртак 25.08.у 9.00
Организација грађењаМилош ПетровићЧетвртак 25.08.у 08.00